JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Nejistý otec a test DNA. Komu se dítě podobá? Posuďte sami!

Zdroj: TV Nova

Nad vztahem Miluše a Jana z Malých lásek se vznášelo téma nevěry. Kvůli tomu, že otec chtěl poslat svého syna na test DNA, s „tchánem“ přerušila komunikaci. Jak to mají v rodině dnes? Komu je dítě podobné?

Přehrát poslední díl

 

Partner Jan vždy tíhnul, díky výchově svých prarodičů, ke starším a dominantnějším ženám. Jeho současná přítelkyně Miluše je jen dva roky starší a z předchozího vztahu má už desetiletého syna Petra. Bývalé partnerství bohužel ztroskotalo kvůli její nevěře. Milušin „tchán“ od začátku těhotenství silně pochyboval o otcovství nenarozeného vnoučete a trval na tom, aby si Jan nechal udělat test DNA a ověřil si tak, zda je dítě opravdu jeho. Dominantní partnerka mu tento krok rozmluvila. Pokud jí prý nedůvěřuje a test otcovství podstoupí, jejich vztah nemá cenu. Jak to má s partnerem nyní a jací jsou jako rodina?

117

FOTOGALERIE: Jak se vede Miluši Molčanové z Malých lásek?

Zdroj: Soukromý archiv

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček - 13

Hodnocení:„Sem tam přijde nějaká ta bouřka, aby to nebyl stereotyp,“ prozradil tatínek Jan.
Maminka Miluše o svém partnerovi mluví jako o vzorném otci. „Pomáhá mi dost s malou. Akorát někdy mě štvou ty jeho nálady. Když něco slíbí a nedodrží, tak jsem naštvaná dva i tři dny.“

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček - 3
Zdroj: Nova.cz

A co inkriminovaný test otcovství? Nechal si ho partner Jan udělat? „No nenechal! Vím, že malá je moje a táta už se na ni ptal, jak vypadá,“ prozradil.


 

Nova.cz