JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY: Došlo k usmíření v rozhádané rodině? Jana prozradila, jestli si děti malou holčičku pochovaly

Zdroj: TV Nova

Jak se po porodu žije pětačtyřicetileté Janě, která si myslela, že je neplodná? Nadšená maminka prozradila, jak se vyvinuly vztahy s příbuznými. Kamera navíc během návštěvy zaznamenala jednu radostnou událost!

Přehrát poslední díl

Jana Boháčková (46) a Pavel Kokeš (50) mají již dospělé děti z předchozího manželství, se kterými měli skvělý vztah. Vše se ale změnilo v momentě, kdy se partneři dozvěděli, že je Jana těhotná. Kvůli tomuto faktu se s nimi jejich děti přestaly bavit. Jak to vypadá teď? Usmířili se?

 

Po narození malé Pavlínky se jejich vztahy vrátily opět do starých kolejí. Přesto všechno si ale sourozenci svou sestřičku ještě nepochovali. Jana však v pořadu Jak se vede, malé lásky? prozradila, že věří tomu, že se to jednoho dne stane!

 

„Ale to přijde, protože až malinká začne běhat, tak nevěřím tomu, že by někdo z nich ji od sebe odstrkoval, nebo říkal běž pryč. Tomu nevěřím. Děti si k sobě tu cestu najdou.“ Vše tedy vypadá nadějně. Rodina si dokonce staví i nový domeček, kam se brzy nastěhují. Více se dozvíte ve videu!

 

112

GALERIE: Jak se vede Janě a Pavlovi z Malých lásek?

Zdroj: Nova.cz

Malé lásky Jana Boháčková a Pevel Kokeš - 8

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz