Jak se vede, malé lásky? Necenzurovaná verze! Petra prozradila, jak to mají doma s používáním sprostých slov

Aktualizováno 6.9. 2018 09:47
Zdroj: TV Nova

Na porodním sále Petra nešetřila sprostými slovy. Několik měsíců po porodu se svěřila, jaký slovník používají doma a jestli narození malé holčičky urovnalo rodinné vztahy.

Přehrát poslední díl

To, že je porod bolestivá záležitost, ví asi všechny maminky. Každá se ale s nepříjemnými pocity vyrovnává po svém. Svérázná Petra to tedy vyřešila tak, že si z plna hrdla zanadávala a se sprostými slovy nešetřila ani na konto svého přítele.

Malé lásky - Petra
Zdroj: TV Nova

Několik měsíců po porodu došlo i u této mladé maminky k pár změnám. Alespoň co se účesu týče. Petra se totiž přebarvila na černo. Další pozitivní věcí, kterou narození malé Nancy přineslo, bylo urovnání vztahu s tchýní. „Já jsem si s ní padla do oka,“ popisuje Petra jejich první setkání.

Asi každého chytla za ucho Petřina ostrá slůvka, která používala i v debatách se svým přítelem. „My spolu takto mluvíme i doma, jsme prostě takoví,“ směje se Petra. I když to tedy může vypadat, že se Petra se svým přítelem hádá, opak je pravdou. Nezapomněla ani prozradit, jestli není náhodou na cestě další miminko.

18

GALERIE: Petra Kolářová

Zdroj: TV Nova

Malé lásky Kolářová

Hodnocení:

Celý díl najdete ZDE. Další díl dokureality Malé lásky sledujte už ve středu 12. září na TV NOVA.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova