JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Ozvala se Kristýně matka, která ji odložila v porodnici? A co vztahy s otcem?

Aktualizováno 30.8. 2017 22:55
Zdroj: Nova.cz

Kristýnu, kterou matka hned po narození opustila, do porodnice doprovodil kromě partnera i její otec. Co se změnilo po narození dcery Vikky? Napravily se rodinné vazby?

Jaký okamžik, který si nepamatujete, vám může kompletně změnit život? Třeba ten, kdy vás matka nechá po narození v nemocnici. To se stalo Kristýně z druhého dílu Malých lásek, kterou následně vychovával otec a babička. Ve čtrnácti letech Kristýna utekla z domova, protloukala se od mládí na vlastní pěst, živila se většinou jako prodavačka. Nikdy ale nebyla docela šťastná, dokud nepotkala Romana, který je otcem malé Vikky. Co se u nich po porodu dcery změnilo?„Největší změna je, že máme takového malého tvorečka, který nám dává radost do života,“ svěřil se šťastný otec Roman. Kristýna dodává, že už se moc nevyspí, ale zato má více důvodů se smát.

Bečvářovi dnes
Zdroj: TV Nova

 

Už když byla Kristýna těhotná, plánovala s partnerem, jak spolu s dítětem budou objíždět akce a hudební festivaly. Kam všude se malá Vikky podívala?
 


A odpověď na nejpalčivější otázku, jestli se Kristýně po porodu její prvorozené dcery ozvala matka, zjistíte v celém díle pořadu Jak se vede, malé lásky? Každou středu po odvysílání Malých lásek na Nova Plus ZDE.


NA CELÝ DRUHÝ DÍL DOKUREALITY MALÉ LÁSKY SE PODÍVEJTE ZDE


TV Nova