Jak se vede, malé lásky? Po narození malé Verunky se v rodině změnily zcela zásadní věci

Aktualizováno 12.9. 2018 16:46
Zdroj: TV Nova

Bára porodila v rekordním čase a, jak sama říká, bylo to jako z filmu. Do porodnice ji doprovázela její tchýně Dobruška, protože její přítel neměl řidičský průkaz. Od doby, co se jim ale narodila dcerka Verunka, se změnily zásadní věci.

Přehrát poslední díl

Bára nikdy nevyrůstala v úplné rodině. S vlastní matkou se téměř nezná, a tak si tento vztah vytvořila se svou tchyní Dobruškou. Ta jí nakonec vezla i do porodnice, protože tatínek miminka neměl řidičák. Samotný porod byl ale extrémně rychlou záležitostí. Od příchodu na recepci po narození malé Verunky totiž uplynulo pouhých 12 minut.

Malé lásky Zeithamelová
Zdroj: TV Nova

Pár měsíců po porodu se ale v rodině Báry změnily zcela zásadní věci. Rozhodla se totiž být se svými dětmi úplně sama. "Není to tak, jak jsem si to představovala," říká o vztahu s bývalým přítelem ona sama.

Partneři spolu byli zhruba 12 let a, i když spolu mají už jednu dcerku, doufali, že narození dalšího potomka je stmelí a vztah bude po tolika letech živější. K tomu však nedošlo a Barbora se tedy rozhodla k radikálnímu kroku.

I přesto všechno je se svou tchyní, která jí byla tak velkou oporou, v kontaktu a navštěvují se. Děti tedy rozhodně o lásku své babičky nepřijdou.

16

GALERIE: Barbora Zeithamelová

Zdroj: TV Nova

Malé lásky Zeithamelová

Hodnocení:

Celý díl najdete ZDE. Další díl dokureality Malé lásky sledujte už ve středu 12. 9. na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova