Jak se vede, malé lásky? Podívejte se, jak vypadala návštěva v rodině Andrey

Andrea přivedla na svět krásná dvojčátka, ale po jejich narození prožila velkou ztrátu. Přišla o maminku. Navzdory vážné nemoci však zvládá všechny své povinnosti dokonale. Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Andrea Paušová a její partner Lukáš Levai se seznámili před šestnácti lety na diskotéce. Od té doby žijí společný a spokojený život. Doma už mají syna Davídka a nyní se dočkali krásných dvojčátek. Jejich maminka má ale silnou cukrovku a inzulínovou pumpu, a proto musela porodit do 37. týdne. Poté už by to bylo vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu nebezpečné. Císařský řez ale nakonec proběhl v pořádku a maminka, Nela i Laura jsou zdravé.

Malé lásky - Andrea a Lukáš
Zdroj: TV Nova Malé lásky - Andrea a Lukáš

Starost o dvojčátka není ovšem vůbec jednoduchá záležitost. Andrea navíc po porodu ztratila nejbližšího člověka. „K tomu fofru jsme navíc přišli o moji maminku. Viděla je asi dva měsíce a z toho měsíc ležela v nemocnici. Byla pro mě nejlepší kamarádka. Máma je jen jedna,“ prozradila Andrea se slzami v očích.

16

GALERIE: První porod dvojčat v Malých láskách se neobešel beze strachu!

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: První porod dvojčat v Malých láskách se neobešel beze strachu! - 2

Hodnocení:

Ve videu se mimo jiné také rozpovídala o tom, zda budou mít její děti také cukrovku. Jaká je pravděpodobnost? Podívejte se!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don