JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY: Fotbalová rodina prozradila plány do budoucna. Proč nesmí malá Laurinka hrát fotbal?

Zdroj: TV Nova

Jaké jsou plány rodiny Švábových ze 7. dílu Malých lásek do budoucna? Maminka hodně překvapila. Jejich dcera prý rozhodně fotbal hrát nebude!

Přehrát poslední díl

Rodina bydlí v Lukavci nedaleko Litoměřic, kde má Mirčin otec domeček hned naproti fotbalovému hřišti.

Mirčin manžel Lukáš odmítl být přítomen u porodu už po své první zkušenosti, protože nemá rád krev a situaci snášel ve výsledku hůř než jeho manželka. „Manžel k porodu nešel z toho důvodu, že se mu to nelíbilo a hlavně, že se to natáčelo,“ obhajovala jeho rozhodnutí Mirka.

Švábovi se dál intenzivně věnují fotbalu a nově ve vesnici otevřeli i minipřípravku. Žijí ve spěchu a pořád mají co dělat. Maminka Mirka se co nevidět vrátí do práce a na jaře si plánuje udělat trenérskou licenci. „Obnáší to zkoušky, fyzické a vědomostní,“ popisuje Mirka. Fotbal je ale sport, který mnoho jejích kamarádek neocení. Mirčin manžel je výbušný a sem tam dojde na nějakou hádku a neshody.

 

112

GALERIE: Jak se vede Mirce a Lukášovi z Malých lásek?

Zdroj: Nova.cz

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 6

Hodnocení:

Srdíčko Švábových bije nejen pro Spartu, ale i pro velkou rodinu. Samou radost dělá rodině i nejmladší Laura. „Tatínek má vidinu, že holčička je holčička a může na Letnou jen v kramflecích a sukýnce.Tátovi se nelíbí, když holka hraje fotbal,“  Plány do budoucna? Vychovat z nich hodný a slušný fotbalisty a z Laurinky třeba dobrou trenérku, když už nebude moct hrát fotbal,“ dodala spokojená trojnásobná maminka.

 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte příští středu 11. 10. na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

Nova.cz