JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Iva Khili prozradila, co všechno v sedmi měsících její dítě dokáže. ´Je napřed!´

Malé lásky Iva Khili a Ladislav Mareček - 5
Zdroj: Soukromý archiv

Iva a Ladislav žili doposud nočním společenským životem, ale nyní jsou z nich rodiče na plný úvazek. Na narození dcery se oba hodně těšili a doufali, že se z nich stanou zodpovědní rodiče. Jak to mají dnes?

Přehrát poslední díl

 

Jako barová tanečnice Iva žila vždy divokým nočním životem. Se svým o 7 let mladším partnerem se také seznámila na diskotéce. Nikdo z rodiny, ani přítel, neměl s jejím povoláním problém. Šlo totiž pouze o tanec, nikoliv o striptýz. Ale dnes řeší úplně jiné věci. Osmatřicetiletá Iva Khili je prvorodičkou a s partnerem Ladislavem šli do vztahu oba s tím, že by spolu v budoucnu rádi založili rodinu. V době těhotenství se pak těšili na to, že jim s příchodem dítěte vstoupí do života klid a řád. 

 

Do porodnice ale nastávající maminka přijela sama a přítel zůstal v práci. Situace na příjmu plzeňské Fakultní nemocnice byla opravdu humorná. „Já už jsem měla po termínu a plánovali jsme, že pojedu taxíkem. Ale pak začaly být mrazy a všude to bylo namrzlý, tak jsem to neriskovala a přijela vlakem a už si mě tam nechali,“ prozradila Iva.


Prvorodičce pomáhal při bolestivých kontrakcích rajský plyn, jak Iva jeho účinky vnímala? „Já už jsem ho měla dvakrát předtím při operaci a od bolesti mi to nepomohlo. Ty jsem měla strašné, protože jsem měla vyvolávaný porod. Na záchodě jsem si následně uvědomila, že mě to akorát oblbuje a že to nechci,“ prozradila.
 

Nova.cz