JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Mladí rodiče Eliška a Radek překvapují. Takhle si žijí dnes!

Zdroj: TV Nova

Mladý pár Eliška (20) a Radek (19), které diváci poznali ve třetím dílu dokureality Malé lásky, se seznámili před dvěma lety ve studentském baru. Těhotenství oba dva samozřejmě neplánovali, prostě "se to stalo". V díle z porodnice odcházeli s krásnou dcerou Ellou. Jak pokračuje jejich příběh nadále, zvládají rodičovské povinnosti? Jak jsou na tom finančně, co se změnilu a plánují?

Přehrát poslední díl

 

Byla to láska na první pohled, oba si prostě padli do oka. Ani jeden z nich však nečekal, že miminko přijde tak brzy. Eliška měla těsně po maturitě, Radek sotva začínal pracovat. Pár společnou budoucnost plánoval, ale dítě mělo ještě pár let počkat. Eliška měla po maturitě dostudovat Vysokou školu zdravotnickou a Radek se naplno věnovat rodinné kominické firmě, kterou má společně s otcem a bratrem.Ač pár nejprve chvíli zvažoval, zda si dítě nechat, nakonec se rozhodl, že interrupci nepodstoupí. Oba mají děti velmi rádi a báli se, že by se to v budoucnu už nemuselo povést. A začali se na role rodičů připravovat.

Malé lásky - Manželka rodí, on pokukuje po sestřičce - 6
Zdroj: TV Nova


Jak partnerské soužití změnilo narození malé Elly? „Největší změna je, že se všechno musí plánovat podle dcery, ale to má asi každá rodina," odpověděla vyrovnaně mladá maminka. Dceři se chce věnovat naplno, partner pracuje poctivě a pomáhají i prarodiče, tudíž i může.

Jak se vede, malé lásky? Eliška a Radek - 5
Zdroj: Nova.cz


Pár se vyjádřil i k tomu, že jim vadí, jak se dnes podceňují mladí rodiče. „Já si myslím, že v mateřství věk žádnou roli nehraje. Každá maminka to má absolutně v sobě a věk mladých maminek se v dnešní době hodně podceňuje. Já malou zvládám v pořádku a přítel je taky úžasnej táta. A kdybychom něco potřebovali vědět, tak vždycky můžeme zavolat babičkám, které poradí," pronesla Eliška.

Malé lásky Eliška a Radek - 6
Zdroj: Nova.cz


Poslechněte si, co mladý pár plánuje, budete se divit! Uslyšíte i jejiživotě! A celý 3. díl Malých lásek, kde uvidíte příběh a porod nejen Elišky, sledujte ZDE.


A nezapomeňte, nové díly dokureality Malé lásky běží v TV každou středu od 21:30 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz