JE TO VENKU! Jak vypadá tatínek, který na radu kolegů z práce nebyl porodu? Podívejte se na VIDEO

Aktualizováno 21.9. 2017 12:34
Zdroj: TV Nova

Jak se dnes daří čtyřicetileté Andree, která byla na porodním sále bez manžela? Kdy malého Josífka poprvé viděl a plánuje pár ještě jedno miminko?

Přehrát poslední díl

Andree je 40 a přestože byla cesta za vytouženým potomkem trnitá, s manželem to nevzdali – po jednom potratu, dvou neúspěšných pokusech umělého oplodnění a Andreiných zdravotních komplikacích se stal zázrak a dítě s manželem Josefem nakonec počasi přirozenou cestou. Těhotenství se ovšem neobešlo bez komplikací. Andrea se ve 23. týdnu začala otvírat a k tomu, aby nezačala rodit, jí dopomohl až lékařský zákrok zvaný cerclage.

Vytoužené miminko Andrea tentokrát donosila a dnes si život bez syna vůbec nedokáže představit. Partner se na základě doporučení kolegů z práce rozhodl, že nebude přítomen u porodu. Rodičku do nemocnice nedoprovodil, ale byl po celou dobu na telefonu a Andrea mu celý průběh těhotenství pravidelně popisovala pomocí SMS. Oporu pak Andrea našla v porodní asistentce, která ji v těžkých chvílích držela za ruku. Po šestihodinovém porodu se narodil syn Josífek, který vážil 4240 gramů.

Malé lásky Andrea Weinfurthová - 3
Zdroj: Nova.cz

První tři dny jsme se vůbec nevyspali. To jsme do rána měli co dělat. Bála jsem se, jak to budu zvládat. Neteř,která se učí na porodní asistentku, mě učila, jak ho mám koupat a pomáhala mi, protože mě ještě brněly konečky prstů,“ což byla jedna z dalších komplikací, kterou Andrea prozradila při rozhovoru.“

Malé lásky Andrea Weinfurthová - 1
Zdroj: Nova.cz

Manželé už na začátku šestiletého vztahu toužili po velké rodině. Plánují ještě jedno dítě, které by opět rádi počali přirozenou cestou. Na to si dali i věkový limit  „Říkala jsem si 42 a posunula jsem to do těch 44 let,“ dodala spokojená maminka.

 

Na celý rozhovor se šťastnou maminkou Andreou se podívejte ve videu! Na něm uvidíte i tatínka malého Pepíčka. Dívejte se pečlivě, přibližně ve 49 sekundě videa...

 

110

GALERIE: Andrea a Josef Weinfurterovi z Malých lásek

Zdroj: facebook

Malé lásky Andrea Weinfurterová - 5

Hodnocení:

 

Na další díl dokureality Malé lásky se můžete těšit ve středu 27. září od 21:35 na TV Nova! Osudy rodin sledujte na Nova Plus v online pořadu Jak se vede, malé lásky?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova