JAK TO VIDÍ ŠVÁBOVI: Jaký vztah mají sourozenci k Laurince? Nevinný rozhovor odhalil smutnou skutečnost

Mirka Švábová z pořadu Malé lásky má kromě malé dcery Laury i dva syny, kteří jsou, stejně jako jejich rodiče, velkými fanoušky fotbalové Sparty. Děti jsou upřímné a v rozhovoru prozradily zajímavé informace nejen o fotbalu.

Přehrát poslední díl

Švábovi sice žijí fotbalem a jsou zarytými fanoušky klubu AC Sparta Praha, ale jejich srdce nejvíce tluče pro pětičlennou rodinu. Podle dědečkových slov by rodina od fotbalového klubu měla dostávat pravidelné podíly ze zisku, protože jsou jednou velkou chodící reklamou na Spartu. Členové rodiny v rozhovoru prozradili, jak prožívali fotbalové mistrovství světa i to, na kolik táborů byli rozděleni.

Maminka Mirka kromě práce v hospůdce vede veškerou agendu místního fotbalového klubu. O tom, že synové chtějí být fotbalisty, není pochyb. Kdo je jejich vzorem, komu fandí a jak vnímají rodinné vztahy? Kluci také prozradili, jaké povolání je přímo stvořené pro jejich sestru Lauru. 

A jak to mají kluci s malou sestřičkou Laurinkou? Přeci jen, příchod miminka do rodiny jim změnil život. Pár věcí jim vadí... Ve videu zjistíte více.

kuci