JAK TO VIDÍ TATÍNEK? Štefan z Malých lásek prozradil, jak mu narození dítěte změnilo život. To je tak dojemné!

Publikováno 6. 9. 2017
Zdroj: TV Nova

Partneři Kinga a Štefan mají krásný vztah a milují se i přes nemalé problémy. Kvůli těhotenství zaměstnavatel vyhodil Kingu z práce a nakonec přišli i o firemní byt. Útočiště tak partneři našli na ubytovně. Jak to dnes, po narození syna, vidí tatínek?

Kingu během těhotenství doprovázely velké zdravotní problémy. Do nemocnice prvorodičku nakonec přivezla sanitka. Porodní asistentka po vstupním vyšetření včas zjistila, že mladé mamince odtekla plodová voda už před 24 hodinami a včasným nasazením antibiotik tak zabránila infekci, která miminku hrozila. Vše nakonec dobře dopadlo a partnerům se narodil zdravý  syn!

Malé lásky Kinga a Štefan - 3
Zdroj: Nova.cz


A jak to dnes vidí tatínek Štefan? Narozením miminka se mu v životě změnilo mnoho věcí. Nechodí ven s přáteli a zodpovědně se věnuje rodině. Jaká jsou jeho přání? „Nemám nějaký přehnaný sny, jako mít mustanga. Hlavně chci, aby byla přítelkyně a dítě spokojený. Abych někdy slyšel, že dítě má dobrýho tátu,“ prozradil.

110

GALERIE: Male lásky 3. díl

Zdroj: TV Nova

Malé lásky: Manželka rodí, on pokukuje po sestřičce! - 10

Hodnocení:

 

Jaké je to být tátou a co Štefanovi nejvíce chybí? Podívejte se na video! Dokureality Malé lásky sledujte každou středu na TV Nova ve 21:40.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz