VIDEO: Jakou nehodu očekává o Vánocích maminka Andrea z Malých lásek? Tohle nechcete zažít!

Zdroj: TV Nova

Štědrý den se přibližuje mílovými kroky a díky malým dětem získává pro mnoho rodin úplně jiný lesk. Jak si svátky po boku zvídavého syna užije poprvé ve třech rodina Weinfurterových?

Přehrát poslední díl

Velké nadšení, rozzářené dětské oči a těšení se z vánočních dárků jsou těmi nejkrásnějšími okamžiky, na které vzpomínáte ještě dlouho poté. Dospělí díky svým ratolestem znovuobjevují kouzlo pravých nefalšovaných Vánoc, kdy společně s dětmi čekají na Ježíška.

Andrea Weinfurterová - Malé lásky casting - 2
Zdroj: Nova.cz


První Vánoce s desetiměsíčním synem Pepíčkem čekají i Andreu Weinfurterovou s manželem. Doma už mají téměř vše připravené. Nepodcenili vánoční výzdobu, cukroví ani světýlka, které se malému synovi velmi líbí. A jak budou prožívat svátky? „Vánoce budeme trávit s manželovou rodinou. Přijdou k nám, takže budeme u stromečku celá jeho rodina – maminka, sestra, švagr a neteř,“ popsala velké rodinné zastoupení hrdá maminka malého Pepíčka.

Andrea Weinfurterová - Malé lásky jak vyrostly - 7
Zdroj: Soukromý archiv


Protože je malý pořádný divoch a během rozhovoru si velmi oblíbil mikrofon, očekává Andrea nějakou nehodu i o svátcích: „Líbí se mu světýlka, tak jsem zvědavá. Až uvidí stromeček, asi za něj chytne a bude na zemi,“ prozradila s úsměvem na rtech Andrea. Ve videu zjistíte, jaké magické číslo prování syna od samého narození. A pak že neexistují náhody...

 


Rodině Weinfurterových přejeme klidné svátky s rodinou a ať jim malý Pepíček dělá jen samou radost!
 

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova