Rodina Andrey a Josefa Weinfurterových

Publikováno 15. 9. 2017
Malé lásky rodina Andrey a Josefa Weinfurtových - 1
Zdroj: Nova.cz

Další dojemný příběh Malých lásek. Andrea to i přes svůj věk nevzdala. Vždy toužila po dítěti, které pro ni v životě hodně znamená. Po nepovedených umělých oplodněních se stal zázrak a s manželem Josefem dítě počali přirozenou cestou. Jak zvládne Andrea porodní bolesti a kdo jí bude u porodu oporou?

Přehrát poslední díl

Andrea pracovala jako barmanka v non stopu, kde po pohledné ženě pokukovali hlavně podivné existence a muži v podnapilém stavu, což opravdu nebylo příjemné. Andrea tak pomalu ztrácela naději, že nenajde solidního partnera se kterým by založila rodinu. Pak se ale objevil Josef a vztah skončil svatbou.

 

O vytoužené dítě se pár pokoušel několik let, a to i pomocí umělého oplodnění. Po jednom potratu, dvou neúspěšných pokusech umělého oplodnění a Andreiných zdravotních koplikacích už pár pomalu začínal ztrácet naději. Počít se jim přesto nakonec podařilo přirozenou cestou! Samotné těhotenství ale neprobíhalo bez komplikací. Díky péči lékařů nakonec maminka dítě úspěšně donosila. Z porodu nemá dobrý pocit a bojí se, že na něj bude možná sama, manžel s ní totiž jít odmítl....


Zajímavosti z porodu: K porodu přijede Andrea autem, a to úplně sama. Jako prvorodička má velký strach a jen stěží skrývá nervozitu. Absence patnera jí není vůbec příjemná a ráda by, aby měla po svém boku na porodním pokoji pořádnou oporu. Kdo to nakonec bude?

Nova.cz