Rodina Simony a Lukáše Horvathových

Aktualizováno 21.9. 2017 18:14
Malé lásky Simona a Lukáš Horváthovi - 1
Zdroj: Nova.cz

Simona a Lukáš z Malých lásek jsou spolu opravdu dlouho a doma mají už tři děti. První potomek se jim narodil, když bylo Simoně čerstvých 18. Více starostí a vrásek než velká rodina dělá páru něco úplně jiného. Jak to ustojí a podpoří se navzájem?

Přehrát poslední díl

Seznámili se při velmi netradiční příležitosti - na pohřbu. Simona začala podnikat a organizuje veškeré práce v rodinné stavební firmě. Vše bylo v pořádku až do momentu, kdy jim před dvěma lety z finančního úřadu oznámili, že částka kterou prý “dluží” se pohybuje okolo 19 miliónů. Simona tak nevolnosti nepříčítala známkám těhotenství, ale únavě starostem a stresu. S manželem tak poprvé v životě přemýšleli, zda si dítě nechat. Ale protože už mají doma Horvathovi tři dcery, možná že by do rodiny přibyl první mužský potomek. Přesto Simonu děsí představa že odrodí a manžel jí bude s dětmi navštěvovat ve vězení.

 

Zajímavost z porodu: Simona neodkládá své pracovní povinnosti ani během porodu a po prvotním vyšetření ve Fakultní nemocnici v Plzni statečně odepisuje na e-maily a řeší telefonáty, které se týkají fungování firmy. To dělala ostatně celé těhotenství a několikrát musel dokonce dohlížet na samotnou stavbu pod lešením.Dočká se pár vytouženého syna? Zavřou Simonu za podvod a jak se na celém průběhu porodu podepíše stres a starosti?

 

Nova.cz