EXKLUZIVNĚ z Malých lásek: Maminka na vozíčku pár měsíců po natáčení. Podívejte se, jak doma funguje

Aktualizováno 12.10. 2018 15:58
Zdroj: TV Nova

Manželé Netušilovi z Malých lásek se na své první dítě moc těšili. Věděli však, že kvůli Lucčinu handicapu bude starost o miminko komplikovaná. Jak si s tím partneří poradili? Podívejte se do exkluzivní fotografie!

Přehrát poslední díl

Manželé Netušilovi, které diváci uvidí ve středeční premiérové epizodě dokureality Malé lásky, se poznali díky seznamce a jsou spolu již 11 let. Jejich láska rozhodně nezná hranice a přes všechny překážky osudu je větší a větší. Lucie je totiž upoutána na invalidní vozík, což Ladislav vůbec neřeší, svou manželku miluje a ve všem jí pomáhá. Partneři se svého prvního miminka nemohli dočkat, avšak Lucie měla ze samotného porodu docela strach.

Malé lásky - Lucie a Ladislav
Zdroj: TV Nova

Bála se, že by mohly kvůli jejímu handicapu nastat komplikace. Oporou jí byl po celou dobu její manžel. Ve středu 10. 10. v díle Malých lásek zjistíte, jak porod probíhal! A jak společně zvládnou starost o miminko? Podívejte se na exkluzivní fotogalerii, ve které uvidíte tuto sympatickou rodinu několik měsíců po natáčení. Jak se jim daří a co je u nich nového? To zjistíte v online pořadu Jak se vede, malé lásky, na který se můžete podívat již dnes večer na portálu NovaPlus!

112

GALERIE: Malé lásky - Lucie a Ladislav

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - Lucie a Ladislav - 12

Hodnocení:

Diváci se ale také mohou těšit na livestream s patnáctiletou maminkou Kateřinou Lipianskou, který proběhne 17. října ve 14:00! Otázky můžete podílat již nyní na Facebook Malých lásek! 

 

Premiérovou epizodu dokureality Malé lásky můžete sledovat již ve středu 10. října od 21:40 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don