VIDEO: Který moment byl v Malých láskách nejsilnější? Tento okamžik dojal i nejtvrdší členy štábu!

Aktualizováno 17.10. 2017 13:45
Zdroj: TV Nova

V dokureality Malé lásky diváci mohli po dobu osmi týdnů sledovat intimní okamžiky nastávajících maminek a prožívat s nimi strach, bolest i radost. Stejně tak je s rodičkami prožíval i televizní štáb. Jaký moment pro ně byl nejsilnější?

Přehrát poslední díl

Radka Váchalová, producentka oblíbené dokureality Malé lásky, která nyní hledá další maminky pro natáčení druhé řady (přihlaste se ZDE!), prozradila, jakými pocity si prošel štáb během natáčení. Který moment pro ně byl nejsilnější?

„Nejsilnějším momentem je pro ně samozřejmě samotné narození miminka, které dojímá i ty nejtvrdší členy štábu. Je těžké se tomu ubránit! Zázrak života je zkrátka blízký všem lidem, bez ohledu na to, jestli mají děti, nebo ne,“ prozradila Radka. Celý pořad se zaměřuje hlavně na pozitivní emoce. Ty jsou už samy o sobě velkým lákadlem, protože mohou divákovi zlepšit náladu.

Nejdojemnější okamžiky z Malých lásek!
Zdroj: TV Nova Nejdojemnější okamžiky z Malých lásek!

Diváci mohou prožít s účastníky jejich zlomové okamžiky, jež většinou zůstávají pouze v rodinných albech. Dostanou se navíc do míst, která jen tak neuvidí, a poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Více se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Nova.cz