VIDEO: Když dítě má dítě, jak je to se školou? Mladičká Katka z Malých lásek si vybírá překvapivý obor

Jak dopadla patnáctiletá maminka Kačka z Malých lásek po narození miminka? Dodělala školu? A zůstala se svým sedmnáctiletým přítelem?

Přehrát poslední dílK patnáctým narozeninám chtěla Katku vzít její maminka na gynekologii pro antikoncepci. Ta už ale v té době byla ve druhém měsíci těhotenství. Její sedmnáctiletý přítel totiž trpí alergií na latex. Na porodním sále z nich sálala zamilovanost, dnes už to mezi Katkou a Tomášem tak růžové není.


„Ze začátku se chytl špatné party, takže se nestaral, nekontaktoval mě, ale pak co odjel na Šumavu, tak úplně otočil, začal se starat, když má volno, peníze, tak něco koupí, přijede. Teď už je lepší rodič, než byl předtím, ale pořád to není taková jistota,“ prozradila Kateřina.

Kačka dokázala svému okolí, které jí nevěřilo, že i v tak nízkém věku se dokáže postarat o dítě. „Bála jsem se toho, ale je dobrá máma,“ prozradila její matka. „Bylo to takové tele v pubertě.“

Celé září musela Katka dělat věci do školy. Co plánuje dál? Vše zjistíte v reportáži.
 

Na portálu Novaplus sledujte všechny nové díly Jak se vede, Malé lásky? kde zjistíte co se po porodu změnilo u jednotlivých aktérů.

 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte ve středu 3. 10. ve 21:40 na TV Nova.

kuci