NEBYLI SPOLU! Nakonec nás tatínek vzal k sobě, prozradila smutně Kristýna

Kristýna a její manžel Honza se dlouho pokoušeli o dítě, a proto byli z narození prvního syna pochopitelně nadšení. Po jeho porodu to však maminka neměla vůbec jednoduché.

Přehrát poslední díl

Kristýna se s manželem Honzou pokoušeli velmi dlouho o dítě, ale bohužel se jim to nedařilo. Dokonce i dvakrát zkoušeli umělé oplodnění, ale také neúspěšně. V době, kdy to oba dva už vzdali, se stal zázrak a mladá maminka otěhotněla. „Adopce byla až poslední možnost,“ svěřila se spokojená maminka, která zažívala po porodu krušné chvilky.

Malé lásky - Kristýna a Jan
Zdroj: TV Nova Malé lásky - Kristýna a Jan

„To šestinedělí bylo takové hektické. Nejdřív jsme spali odděleně od tatínka, pak nás ale vzal k sobě. Všechno se uklidnilo a už fungujeme jako rodina,“ prozradila Kristýna, která by s manželem pochopitelně chtěla druhé dítě, což ale tentokrát nebude vůbec jednoduché. 

Malé lásky - Kristýna a Jan
Zdroj: TV Nova Malé lásky - Kristýna a Jan

„Doktor říkal, že to bude komplikovanější, že už jedině uměle. My to ale necháme všechno na přírodě,“ dodala maminka, která má pro svého další potomky už vymyšlená i jména. Jaké? To se dozvíte ve videu, kde Kristýna mimo jiné také prozradila, že se měl jejich první syn Eliáš jmenovat původně úplně jinak. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don