Přednosta kliniky odhalil, kdo se dívá na Malé lásky: Pořad má velmi netradiční publikum!

Publikováno 16. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

V nové sérii Malých lásek hrají hlavní roli nejen maminky, ale i lékaři a porodní asistentky. Jak na natáčení vzpomíná přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni Doc. MUDr. Zdeněk Novotný, CSc.?

Jaké byly reakce, se kterými jste se setkal po odvysílání první série dokureality série Malé lásky?
Reakce byly pozitivní, dokonce jsem se setkal s tím, že pořad sledují i muži, konkrétně hasiči z jedné vesnice blízko Plzně. Komentáře zdůrazňovaly, že porody jsou dokumentovány citlivě a pravdivě.


Co rozhodlo o souhlasu s natáčením druhé série?
K souhlasu s natáčením druhé série mne vedly reakce na vysílání prvních dílů. Bylo z nich patrné, že klinika dbá, pokud je to možné, na přirozený průběh porodu, v jednotlivých dílech bylo zřejmé, v jakém prostředí pracujeme. Dále jsme zaznamenali i zvýšený počet porodů. Souhrnem lze říci, že jsme nabyli dojmu, že pořad je pro Fakultní nemocnici Plzeň i pro Gynekologicko-porodnickou kliniku dobrou reklamou.

 


Vnímáte u veřejnosti jakousi osvětu o vaší práci?
S trochou nadsázky lze říci, že Malé lásky mohou na veřejnost působit i osvětově. Nicméně musím poznamenat, že určitým divačkám je obtížné se zavděčit a vždy si najdou něco, co se jim nelíbí.


Sledoval jste v první sérii práci svých kolegů?
Samozřejmě jsem sledoval práci nejen svých kolegů, ale i porodních asistentek, které většinou hrály hlavní roli, což je dobře. Opět jsem se přesvědčil, že máme výborné porodní asistentky a lékaře.

 

Podívejte se na video, ve kterém uvidíte nejlepší nepovedené záběry z Malých lásek. 

 

Premiérové díly dokureality Malé lásky na TV Nova startují už 29. srpna.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova