PRODUCENTKA O MALÝCH LÁSKÁCH: Netočíme obnažené scény! Víte proč?

Aktualizováno 10.10. 2017 08:07
Zdroj: TV Nova

Věděli jste, že v českých porodnicích se u porodu nesmí točit? Producentka Malých lásek Radka Váchalová odkrývá další zajímavosti ze zákulisí natáčení pořadu!

Přehrát poslední díl

Pořad sleduje jednotlivé rodiny a jejich cestu od příjmu až na porodní sál. To podstatné se ale odehrává na porodním pokoji, kde se jednotlivé příběhy rodin a párů rozehrávají. Producentka Radka Váchalová už v minulosti prozradila informace ze zákulisí natáčení i to, jak filmaři hledali jednotlivé rodiny. Nyní je nasnadě jiná otázka. Protože je porod velmi intimní událostí, vyvstává otázka, jestli během natáčení došlo k situaci, kdy některá z rodiček couvla a natáčení odmítla. „Odstoupily, ale jenom v první fázi. Žádná maminka, která přijela do porodnice, si to nerozmyslela. Myslím, že ani není důvod,“ vysvětlila producentka Radka Váchalová.

 

Přestože se točí na porodním sále, obnažené scény nejsou to, na co by se štáb zaměřoval. Ani technická stránka porodu. Důraz byl kladen na rodiny a vztahy v nich. Na to, jak porod vnímaly maminky, tatínci, ale i lékaři a sestřičky.

Malé lásky Kateřina Šebková a Daniel Hájek - 4
Zdroj: Nova.cz

Projekt je velmi intimní a ojedinělý, a přesto, že se zaměřuje na velmi intimní okamžik, rozhodně nejde říct, že by se jednalo o obnažené scény. Štáb se zaměřoval hlavně na jednotlivé rodiny. „Každý příběh zrození je jiný a to je motto celého pořadu,“ uvedla producentka na pravou míru.

 

Malé lásky Julie a Lukáš Cinovi - 1
Zdroj: Nova.cz

 

Rodiny, které se projektu zúčastnily, se díky Malým láskám na celý průběh porodu a zrození svého potomka mohou podívat znovu s odstupem času. „V českých porodnicích se nikde nesmí točit u porodu. Maminky, co na to přistoupily a nechaly se natočit, mají teď hezkou vzpomínku,“ uzavřela.
Jaké humorné věci se dějí na porodním sále? A zúčastnila by se projektu i sama producentka? To se dozvíte ve videu!

 

 

Na osmý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit už ve středu 11. října od 21:35 na TV Nova! Po odvysílání se na webu Nova Plus můžete podívat na pokračování příběhů rodin v online pořadu Jak se vede, malé lásky?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz