DOJALA I VÁS? Doktor z Malých lásek prozradil, na který z porodů nikdy nezapomene

Aktualizováno 30.1. 2018 12:33
Zdroj: TV Nova

Jaké pocity měl lékař MUDr. Denis Berezovskiy po zhlédnutí prvního dílu Malých lásek? Byl neskutečně dojatý a zavzpomínal díky pořadu na porod, který se mu vryl do paměti...

Přehrát poslední díl

Je to přesně rok, co se začala ve Fakultní nemocnici v Plzni na gynekologicko-porodnickém oddělení natáčet dokureality Malé lásky. V televizi byl první díl odvysílán 26. srpna 2017. Jaké dojmy a pocity vyvolal v jednom ze zaměstnanců Plzeňské Fakultní nemocnice MUDr. Denisu Berezovskiym?

Denis Berezovskiy
Zdroj: TV Nova

Je to úplně jiný pocit, vidět vše s nadhledem a ve formátu zpracovaném filmaři. Porodník Denis Berezovskiy byl u porodu přítomen, přesto pro něj byl porod v Malých láskách úplně jiným zážitkem!  A byl dojat!

Velmi silným momentem z prvního dílu pro něj byl příběh Evy Spurné, příchod jejího dítěte na svět byl totiž velmi komplikovaný. Na jeho první dojmy z celého pořadu se můžete podívat ve videu!

malé lásky - Eva Spurná - 9
Zdroj: Nova.cz

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Počepičtí a Spurní odhalují rodinné archivy. Takhle vyrostla miminka z 1. dílu Malých lásek!

Porodnictví jako poslání: Proč se Denis Berezovskiy z Malých lásek stal lékařem? To vám vžene slzy do očí

LÉKAŘ PROMLUVIL: Toužil být patologem, poté přišel životní zlom a stal se porodníkem

kuci