Rodina Denisy a Petra Počepických

Publikováno 16. 8. 2017
Malé lásky - rodina Počepických
Zdroj: TV Nova

Zodpovědný život, plánované rodičovství, úspěch v podnikání i v lásce, ale také rozkol s rodiči. I to je příběh manželů Počepických, kteří se vám představí v prvním díle Malých lásek.

Podnikatelský příběh, příkladný pár a pěkná ukázka spořádaného života. Tak by se dala charakterizovat rodina Denisy a Petra Počepických. Manželé společně provozují hotel, kavárnu a muzeum kočárků a jízdních kol. Ačkoliv je práce v rodinném podniku vyčerpává a nutí k cestování, přeci jenom obor muzejnictví vyžaduje cesty po celé Evropě, rodina je pro ně na prvním místě. Snaží se najít rovnováhu mezi byznysem, rodičovstvím a láskou.'

Kvůli práci čekali na druhé dítětem celých sedm let. Nechtěli dítě přivést do rozestavěného domu a podniku, kdy by mu nemohli poskytnout dostatek času a péče.

Tento na první pohled pohádkový příběh má ovšem i jednu stinnou stránku. Petrovi rodiče z nějakého záhadného důvodu odmítli akceptovat jeho ženu Denisu. Petr se s nimi musel rozejít ve zlém a přestal s nimi komunikovat, protože stojí pevně za svojí manželkou a odmítá dělat kompromisy. Například, že by chodil k rodičům na návštěvy sám a ženu nechával doma. To raději přeruší kontakt.

Zajímavost u porodu: Denisa si zlomila nohu a sádru jí sundávali den před porodem. Do porodnice dorazila v invalidním vozíku. Měla štěstí v neštěstí, shodli se lékaři. Noha je sice dosud křehká a porod komplikuje, rodit se sádrou by byl ale podstatně větší problém.
 

TV Nova