Rodina Elišky Glaserové a Radka Turečka

Aktualizováno 7.9. 2017 17:26
Malé lásky Eliška a Radek - 8
Zdroj: Nova.cz

Nastávající mamince Elišce je dvacet a těsně před otěhotněním stihla udělat maturitu. V květnu odmaturovala a v červenci zjistila, že čeká miminko. Její přítel Radek je ještě o rok mladší a naštěstí už nestuduje, ale pracuje jako kominík. Snese nezkušený partner pohled na utrpení své krásné partnerky?

Naivní příběh. Velmi mladý, pohledný a finančně zajištěný pár čekající první dítě. Velký životní příběh za sebou dosud nemají, hezky se na ně však dívá. Vůči životu zaujímají pozitivní postoj plný očekávání. Do porodnice přišli plní radosti a žertování. Porod však probíhal těžce a oba zaskočila bolest, která ho provází. Jako jedna z mála rodiček, které jsme viděli, si Eliška dlouho zachovávala krásu a svěžest mládí. Nakonec bolest převládla a zamilovaný partner se zdál utrpením v její tváři velice zasažen. Po porodu se však oba rychle oklepali a zregenerovali.

Zůstane Eliška krásná a dokonalá i u porodu? Zaskočí nakonec jejich bezproblémový pár bolest? Podívá se jí Radek do rozkroku? A kdo vyhraje sázku, kdy se dítě narodí?

 

Zajímavost u porodu: Elišku přišla na porodní pokoj podpořit celá její rodina a velkou oporou jí byl i partrer Radek. Oba do nemocnice tak spěchali, až doma zapomněli peníze i platební kartu. Na co ale nastávající maminka nezapomněla, bylo oholit se. Její otec si z ní následně dělal legraci, že kdyby se oholit nestihla, vypadala by jako Martha Issová v show Tvoje tvář má známý hlas, která zrovna běžela v televizi.

 

Nova.cz