Rodina Lenky Heřmanové a Ondřeje Sopra

Aktualizováno 22.8. 2017 13:37
Malé lásky - Ondřej Sopr a Lenka Heřmanová
Zdroj: TV Nova

To, že se protiklady přitahují, potvrzuje další rodina z cyklu Malých lásek! Mezi partnery je vidět kontrast mezi pragmatickým Ondřejem a veselou Lenkou. On se stylizuje do racionálního muže, ona je jeho živočišný protipól. Díky rajskému plynu, který zkusila během porodu, se z ní stala úplně jiná osoba.

Lenka Heřmanová je pracovnice na magistrátu, v soukromí poměrně živočišný a veselý typ, mezi lidmi se ale projevuje také jako poměrně nepříjemná úřednice.

Kontrastní osobnost se docela jasně ukazuje i v nemocnici. Lenka Heřmanová je nejdřív radostná, vtipná a žoviální, následně však nepříjemná.

V rozhovorech je nosný kontrast mezi pragmatickým Ondřejem a Lenkou, která působí vesele a vypráví, že se seznámili ve sklípku na Moravě, který patřil jejímu otci. On se stylizuje do pragmatického a racionálního muže, ona je jakoby jeho živočišný protipól.

Partner Ondřej Šopr je neurotické povahy. Od příchodu do nemocnice se pokouší schovat za masku vtipného muže. Vše se změní, když přijdou porodní bolesti a manželka Lenka si vyžaduje rajský plyn. Díky většímu množství se dokáže uvolnit a najednou se z ní stane úplně jiná osoba - vtipná a veselá. Jedná se o velice vtipný moment.


 

TV Nova