Rodina Šárky Sivíčkové a Slavomíra Matouška

Aktualizováno 8.9. 2017 19:36
Malé lásky Šárka a Slavomír
Zdroj: TV Nova

Láska kvete v každém věku a po nepříjemných zkušenostech z předchozího vztahu se patreři potkali na internetové seznamce. Oba už mají děti z předchozích vztahů. Nyní čekají prvního společného potomka. Dá se najít solidní životní partner přes internetovou seznamku?

Sárka Sivíčková se dlouho nemohla odtrhnout od svého předchozího manžela, tyrana, s nímž má sedmiletého syna Jana, který má problém se sluchem a je zřejmě poznamenaný rozvodem. Když se Šárka přece jen nakonec osamostatnila, nemohla pro změnu najít nového partnera. Zkoušela různé seznamky ale potkávala na nich jen podivné typy, s nimiž rozhodně nechtěla nic mít. Až po dlouhém hledání našla přes seznamku muže, o něhož se mohla konečně opřít - o dvacet dva let staršího Slavomíra Matouška.


Rozdíl mezi nimi není jen věkový ale i sociální. Slavomír je obchodní vedoucí a je poměrně dominantní. Což se projevuje i v nemocnici. Zatímco Šárka dostává kontrakce a trpí silnými bolestmi  Slavomír se familiárně vybavuje se setrami a vypráví o tom, kde je nejlepší dovolená. Následně partnerce poměrně necitlivě radí, jak má hopsat na balónu, aby snáze porodila. Je tedy skutečně tak skvělý, jak se oba během rozhovoru tváří?

Nova.cz