VIDEO: Rodina z druhého dílu Malých lásek šokuje. Dceru chtějí pojmenovat podle alkoholického nápoje!

Aktualizováno 28.8. 2017 18:43
Zdroj: TV Nova

Kristýnu bude do porodnice doprovázet nejen partner, ale i tatínek, se kterým však nemá příliš dobrý vztah. Změní se něco po narození dítěte? A jak asi otec bude reagovat, až se dozví, že chce dcera jeho jedinou vnučku pojmenovat po tvrdém alkoholu?

Druhý díl dokureality show Malé lásky opět přinese příběhy tří rodin, které se chystají na svět pod dohledem kamer přivést miminko. Jedním z párů, který se představí v druhém díle dokureality Malé lásky, je Roman (30) a Kristýna (22).

Kristýnu nechala matka v porodnici hned po narození, a tak vyrůstala jen s otcem, který se o ni staral spolu s babičkou. Zpočátku měli hezký vztah, po čase ale její otec začal střídat partnerky, se kterými mladá dívka nevycházela, a tak utekla z domova. Hledala partnera, se kterým toužila založit fungující rodinu. To se nyní povedlo a pár brzy přivítá na svět nového člena rodiny – holčičku, kterou se rozhodli pojmenovat velmi netradičně! Vzhledem k tomu, že se Roman věnuje prodeji tvrdého alkoholu, napadlo nastávající rodiče dát dcerce jako druhé jméno Amave – po tvrdém bylinném alkoholu zelené barvy. Netradiční je ale i její první jméno. Jaké bude? Počkejte si na celý díl!

2. díl Malých lásek – Romanův tchán
Zdroj: TV Nova

Do porodnice navíc s mladým párem dorazil i Kristýnin otec René. Toho musí dcera z vyšetřovny neustále vyhánět. Není jí zrovna příjemné, že něčemu tak intimnímu by měl být přítomen její táta. René se ale v porodnici na chodbě umí zabavit po svém – začne si povídat s porodní asistentkou, kterou by rád pasoval do role babičky pro svoji brzy narozenou vnučku...

Nechá se Kristýnin otec přesvědčit a dá páru prostor, aby své miminko přivedli na svět v klidu, nebo bude chtít na dceru i v této situaci dohlížet? A co řekne na jméno, které vnučce rodiče chtějí dát?
 

Nenechte si ujít další díl dokureality Malé lásky ! Už ve středu 30. 8. ve 21:35 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ

Nova.cz