Silné příběhy z nových dílů Malých lásek: Jeden z párů má za sebou pokus o sebevraždu

Aktualizováno 11.8. 2018 14:05
Zdroj: TV Nova

Dokureality Malé lásky se po roce vrací na televizní obrazovky. Ani tentokrát nebude nouze o příběhy plné dramatu, něhy i dojetí. Co diváky čeká?

První řada dokureality Malé lásky se těšila velikému diváckému úspěchu. „Diváci reagovali na dokureality Malé lásky velice příznivě. Tehdejší novinka roku 2017 na ně velice zapůsobila, přestože jde o velmi intimní ukázku z porodního sálu,“ říká programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek. I v této řadě mohou diváci nahlédnout do intimních okamžiků nastávajících maminek – pod zkušeným dohledem lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni. Prožijí zlomové okamžiky, které zůstávají pouze v rodinných albech a nahlédnou za dveře porodního sálu, kde každá z rodin poodhalí svůj příběh.


ZVLÁDNE SE PÁR Z PSYCHIATRICKÉ LÉČEBNY POSTARAT O OSMÉ DÍTĚ?
Jednačtyřicetiletá Monika i osmatřicetiletý František za sebou mají pobyt v psychiatrické léčebně a pokus o sebevraždu. Monika má čtyři děti a František tři. Společně čekají své první. Jejich příběh má mnoho zajímavých peripetií, nejpodstatnější ale je, že po uzdravení a znovunabytí duševní rovnováhy získali všechny děti zpět do své péče. Nakonec je z nich veliká dobře fungující rodina, kde se sedm navzájem cizích dětí spolu učí vycházet. Pokusem o sebevraždu nemusí život skončit,ale naopak začít.

Malé lásky
Zdroj: TV Nova

MAMINKA NA VOZÍČKU – NEKONEČNÁ LÁSKA A OBĚTAVOST
„Láska nezná hranice. To, že je Lucie na vozíku, jsem vůbec neřešil,“ říká šestatřicetiletý Ladislav. „Strašně moc toužím po dítěti. S mým manželem se známe díky seznamce a jsme spolu deset let. U porodu se bojím komplikací, které mohou nastat, protože jsem upoutána na invalidní vozík. Nejdůležitějším faktorem v našem společném životě je pro mě pomoc mého manžela, která je neocenitelná. Žádné společné koníčky či hobby nemáme, ale už teď víme, že pro nás bude vším naše miminko“ svěřila se jednatřicetiletá Lucie.

 

Jak na natáčení vzpomíná režisér Radovan Síbrt? To se dozvíte ve videu. 

 

Emotivní dokureality sledujte od 29. srpna každou středu od 21:30 na TV Nova. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova