Smutné přiznání: Barbora promluvila o vztahu bývalého partnera k jejich synovi. VIDEO

Zdroj: TV Nova

Barbora a Adam společně vychovávají dvě děti - jejich společnou Bibianku, ale také Tadeáše, kterého má Barbora s bývalým partnerem. Jaké mezi sebou mají vztahy?

Přehrát poslední díl

Ve středečním díle dokureality Malé lásky mohli diváci vidět Barboru a Adama, kterým se narodilo jejich první společné dítě - holčička Bibianka. Manželé však vychovávají ještě malého Tadeáše, kterého má Barbora z předchozího vztahu. „Jeho taťka se k němu moc nehlásí. My jsme v písemném i kamarádském styku a žádný problém mezi sebou nemáme, ale s Táďou se zatím vídat nechce,“ konstatovala maminka dvou krásných dětí s tím, že její syn by o kontakt s otcem zájem měl.

Malé lásky - Rodina Barbory Rakové a Adama Charamzy
Zdroj: TV Nova Malé lásky

„Někdy takovou tendenci má, ale pak ho to přejde. Já tomu nechávám volný průběh. Až se ozve, že spolu jednou půjdou třeba na pivo, tak prostě půjdou,“ svěřila se Barbora s tím, že důvod nezájmu svého bývalého partnera nezná. „Nemá asi potřebu. On není rodinný typ. Ona mi to říkala tenkrát i jeho maminka,“ dodala. Barbora se také rozpovídala o tom, jaký táta je její nynější manžel Adam. Dělá mezi dětmi rozdíly? Všechno se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don