STOHY PAPÍRŮ A STOVKY HODIN PRÁCE: Režisér Malých lásek ukázal zákulisí projektu!

Publikováno 11. 10. 2017
Zdroj: TV Nova

Jak dokureality Malé lásky vůbec vzniká? A jakým procesem musí natočený materiál projít, než se dostane z porodního sálu až na obrazovky? Podívejte se do zákulisí projektu!

Přehrát poslední díl

Jedním z nejdůležitějších kroků post-produkce je jednoznačně editace. Režisér celého projektu přiblížil, jak to vypadalo ve střižně. „Jeden ze střihačů má tuhle metodu rád a funguje mu skvěle,“ řekl režisér. O jakou metodu se jednalo? Podívejte se na video!


Na Malých láskách pracovalo celkem přes 400 lidí. Dva měsíce probíhalo samotné natáčení. 35 kamer nepřetržitě snímalo příběhy zúčastněných rodin. Porodní sály byly opatřeny speciálními dálkově ovládanými kamerami, aby rodička měla dostatečné pohodlí.
 

„Tady se nám střetávají dva různé světy. Jednak budoucí maminka s tatínkem, kterým se z minuty na minutu mění život, a na druhou stranu chod kliniky, kde máme zaměstnance a porodní asistentky, pro které je tato práce rutina,“ komentovala prostředí plzeňské Fakultní nemocnice, kde se všechny porody natáčely, producentka projektu.

 

Na osmý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit už ve středu 11. října od 21:35 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova