CO JE K TOMU VEDLO? Sparťanská rodina z Malých lásek darovala dres nepřátelského týmu!

Mirčin manžel Lukáš, který je zarytým fanouškem fotbalové Sparty, odmítl být u porodu ze dvou důvodů. Nemá rád krev a navíc jeho žena rodila na „znepřáteleném“ území v Plzni – plzeňský fotbalový klub sebral Spartě titul. Manželé Švábovi mají smysl pro humor, což se projevilo i na dárku, který letos o Vánocích nadělili blízkému člověku.

Přehrát poslední díl

Dědeček, který bydlí hned naproti fotbalovému hřišti, paradoxně fotbalu příliš neholduje. Rodina jeho dcery Mirky je pravým opakem. Dva synové i dcera fotbalem, a obzvláště milovanou Spartou, doslova žijí. Děda byl své dceři při porodu velkou oporou. Ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde Mirka v rámci dokureality Malé lásky rodila, byl dědeček personálem oslovován jako tatínek. Jeho mladistvý vzhled zapříčinil hned několik humorných situací. 


Mirčin otec se často špičkuje se svým zeťem, kterému při návštěvách nabízí plzeňské pivo. Ten ho ovšem vždy s díky odmítne. K letošním Vánocům manželé Švábovi nadělili dědovi fotbalový dres. Jaké tajemství v sobě dres ukrývá, zjistíte v následujícím rozhovoru.  

 

 

 

 

 

 

 

kuci