TAKTO JSTE HLASOVALI: Který příběh Malých lásek u diváků zabodoval nejvíce? Podívejte se!

Malé lásky anketa vítěz
Zdroj: Nova.cz

V 8 dílech Malých lásek jste se seznámili s celkem 24 rodinami. 8 nejsympatičtějších jste si zvolili v anketách u jednotlivých epizod. Čí příběh vás zaujal nejvíce? Tady je odpověď!

Přehrát poslední díl

Na třetím místě skončila rodina Jany Boháčkové a Pavla Kokeše z 8. dílu. Jejich příběh je velmi dojemný a je tak nadmíru jasné, že chytil za srdce nejen produkci, ale i televizní diváky. Partneři mají dospělé děti z předchozích vztahů a společný potomek je pro ně malý zázrak. Jana nepoužívala antikoncepci v domnění, že je od svých sedmnácti neplodná, tedy alespoň podle veškerých lékařských prognóz. O to větší pro ni i jejího partnera bylo překvapení, když jí ve 45 letech oznámili, že je gravidní. Obě jejich dospělé děti si odmítly připustit, že by starší rodiče mohli mít společně dítě.

Malé lásky Jana Boháčková a Pevel Kokeš - 4
Zdroj: Nova.cz

Druhé místo patří Marii Hudečkové a Václavu Bečváři, kteří se představili ve 2 díle Malých lásek. Doma na partnery čekal syn, kterého má Marie z předchozího vztahu. Marie i Václav trpí cronovou chorobou, nemocí zažívacího ústrojí. V porodnici si na porodním pokoji partneři uspořádali pořádný mejdan. Václav si lehl k Marii na postel, celou dobu vtipkoval a byl nervózní za sebe i svou partnerku. Povečeřeli, pak leželi vedle sebe a poslouchali českou rockovou muziku, která se oběma líbila. Jejich energii zkrátka nedokázalo oslabit ani sterilní prostředí nemocnice, odkud si odvezli krásnou dceru Zuzanu.

Malé Lásky - Hudečková, Bečvář
Zdroj: TV Nova

Který příběh diváky dojal nejvíce? To se dozvíte na následující straně!

 

Nova.cz