TY ALE VYROSTLY! Jak DNES vypadají miminka z Malých lásek? Maminky odhalily FOTKY z rodinného alba

Malé lásky rodiny - 5
Zdroj: Nova.cz

Děti rostou jako z vody a úplně stejné je to i u Šebkových a Baránkových, kteří se zúčastnili dokureality Malé lásky. Naposledy jste jejich miminka viděli těsně po narzení, jak vypadají dnes?

Přehrát poslední díl

Kateřina Šebková kvůli komplikacím celé těhotenství proležela. Naštěstí jí byl oporou partner Daniel, který zastal starost o tři děti z Kateřinina předchozího manželství a který se postaral i o domácnost.

Kateřina se s velkou rodinou a přítelem na svátky hodně těšila a užila si je i s nejmladší Viktorií. „Je úžasné vidět jiskru v dětských očičkách u vánočního stromečku, jak svítí,“ prozradila.

111

GALERIE: Kateřina Šebková - Malé lásky jak vyrostly

Zdroj: Soukromý archiv

Kateřina Šebková - Malé lásky jak vyrostly - 11

Hodnocení:

Další maminka, Radka Baránková, rodila podruhé a společně s manželem Lukášem, který pracuje ve věznici jako bachař, přivítali na svět malou Sofinku. Ta se má nyní čile k světu a je s ní prý velká legrace!

Malé lásky – Baránkovi
Zdroj: TV Nova


„Svátky u nás začaly pečením vánočního cukroví, které Sofinka s bráškou rádi ochutnávali. Zábavné bylo i zdobení vánočního stromečku. Sofinka za deset měsíců ušla kus cesty. Je to malý ďáblík. Všude je jí plno!“

19

GALERIE: Radka Baránková - Malé lásky jak vyrostly

Zdroj: Soukromý archiv

Radka Baránková - Malé lásky jak vyrostly - 9

Hodnocení:

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova