UKÁZALA HO: Mirku Švábovou do porodnice doprovodil dědeček. Teď se pochlubila i tatínkem!

Malé lásky rodiny - 1
Zdroj: Nova.cz

Srdíčko celé rodiny Švábových bije nejen pro Spartu, ale i pro velkou rodinu. Mamince Miroslavě dělá radost nejen nejmladší dcera Laura, ale i dva synové. Na fotkách se ale pochlubila i sympatickým manželem. Jak vypadá?

Přehrát poslední díl

Příběh fotbalové rodinky Švábových ze sedmého dílu Malých lásek byl velmi úsměvný. Pro manžela Lukáše, který je velkým fotbalovým fanouškem pražské Sparty, byl první porod takovým zážitkem, který si očividně podruhé ani potřetí nechtěl zopakovat, natož aby vstoupil na území nenáviděné (fotbalové) Plzně. Roli otce u porodu naštěstí hravě zastoupil děda, kterého všichni stejně díky mladistvému vzhledu oslovovali „tatínku“. Na svět přišla malá Laura, na kterou už doma čekali dva starší bratříčci. Ač Švábovi nemají doma Klapzubovu jedenáctku, fotbalu si užívají opravdu do syta. Trénují ho, Mirka i Lukáš jsou rozhodčími a dokonce se ve fotbalové bráně i brali.

112

GALERIE: Jak se vede Mirce a Lukášovi z Malých lásek?

Zdroj: Nova.cz

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 6

Hodnocení:


Jak se má rodina Švábových dnes?
„Laurince je teď 10 měsíců už udělá jeden dva kroky a sedne si. Tak si myslíme, že na Nový rok už bude chodit. Je to náš mazlíček. Tatínek na ni nedá dopustit. I přesto, že je z Plzně, ji rozmazluje a dává vše, co je potřeba. Bráškové se o ni hádají. Je to konečně holčička, takže se mi splnil sen... Vánoce budeme trávit doma v rodinné pohodě a už se na ně těšíme,“ říká šťastná maminka.


117

Galerie: Mirka Švábová - Malé lásky jak vyrostly

Zdroj: Soukromý archiv

Miroslava Švábová - Malé lásky jak vyrostly - 15

Hodnocení:


Švábovým přejeme krásně prožité svátky, zdraví a lásku celé velké rodině. A také samozřejmě hodně gólů a vyhraných zápasů!

Miroslava Švábová - Malé lásky jak vyrostly - 1
Zdroj: Soukromý archiv


Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci