NEBEZPEČNÁ DIAGNÓZA: Maminka musí porodit do 37. týdne těhotenství! Může za to ošklivá nemoc

Aktualizováno 17.10. 2018 13:25
Zdroj: TV Nova

Ve středečním díle dokureality Malé lásky uvidí diváci poprvé porod dvojčátek. Pro maminku je však celé těhotenství kvůli její nemoci dost rizikové. Jak to dopadne?

Přehrát poslední díl

Středeční premiérový díl Malých lásek bude ve znamení porodu dvojčat. Rodiče Lukáš a Andrea jsou plni očekávání, ale i strachu. Těhotenství je pro Andreu velmi rizikové, a tak musí být pod neustálým drobnohledem lékařů. Má totiž silnou cukrovku a využívá inzulinovou pumpu. Právě proto jí lidé v jejím okolí vyčítali, že se rozhodla děti si nechat.

Malé lásky - Andrea a Lukáš
Zdroj: TV Nova Malé lásky - Andrea a Lukáš

Vzhledem k diagnóze maminky mají oba rodiče strach, aby se vše povedlo a odnesli si z porodnice zdravá a šťastná dvojčátka. „Vzhledem k tomu, že jsou dvojčátka v jedné placentě a já mám silnou cukrovku a inzulínovou pumpu, musím porodit do 37. týdne, poté by to bylo vzhledem k mému zdravotnímu stavu nebezpečné. Někteří lidé mě kvůli tomu za další těhotenství odsuzovali, ale já i můj partner si za tím stojíme a doufáme, že vše proběhne bez vážnějších komplikací. Žádný porodní plán nemám, vše nechávám na doktorech,“ svěřila se Andrea, která se svým partnerem seznámila ve svých osmnácti letech na diskotéce a už s ním vychovává sedmiletého syna Davídka.

Malé lásky - Andrea a Lukáš
Zdroj: TV Nova Malé lásky - Andrea a Lukáš

Tatínek se na dvojčátka pochopitelně těší, ale vzhledem k Andreině diagnóze si uvědomuje i případné komplikace, a tak je opatrný. „Doktoři zatím říkají, že všechno funguje, jak má. To je na tom to pozitivní, ale já jsem prostě takovej, že si pak řeknu, když teda to nemá být, tak to není.“ „Snad to dobře dopadne,“ doufá Andrea.
 

 

Premiérovou epizodu dokureality Malé lásky můžete sledovat již ve středu 17. října od 21:40 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova