VIDEO z Malých lásek: Komu je dítě podobné? Rodiče se nemohou shodnout

Zdroj: TV Nova

Vlasta a Michal ze středečního dílu dokureality Malé lásky se na svého potomka už moc těší. Nemohou se však za žádnou cenu shodnout, komu je jejich miminko na ultrazvuku podobné.

Přehrát poslední díl

Vlasta Miková a Michal Lörinczi, které diváci uvidí ve středečním premiérovém díle dokureality Malé lásky, se seznámili přes sociální síť. Hned na jejich první schůzce přeskočila jiskra a od té doby se z nich stala nerozlučná dvojka. Oba dva se snaží, aby ve svém životě našli rovnováhu a klid. Velmi se milují a na své děťátko se už moc těší. Oba jsou velcí vtipálci, což se projeví i na porodním sále.

Malé lásky - Vlasta a Michal
Zdroj: TV Nova Malé lásky - Vlasta a Michal

„On nebyl bez té plodové vody ani pořádně vidět. Viděla jsem ale nos a rty má po mně. Má malej nosánek,“ svěřila své pocity nastávající maminka po ultrazvuku. „Po tobě nos nemá. Ten má po mně,“ hájil se pyšný tatínek s tím, že jeho partnerka má oproti němu mnohem větší nos. Jak na jeho poznámku Vlasta zareaguje? Podívejte se na video! Jak bude celý porod probíhat? A jak to nastávající rodiče zvládnou?

 

To se dozvíte v premiérové epizodě dokureality Malé lásky, kterou můžete sledovat již ve středu 10. října od 21:40 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don