CHUDÁK JEJÍ PŘÍTEL! Andrea z malých lásek prozradila, jaký dárek pod stromeček ji naštval, i udělal radost

Letošní Vánoce jsou už minulostí a pomalu se všichni chystají na oslavy vstupu do nového roku. Jak na vánoční svátky, které ještě trávila bez svého synka, vzpomíná jedna z maminek z pořadu Malé lásky?

Přehrát poslední díl

Při vzpomínce na doby, kdy maminka Andrea trávila vánoční svátky bez dětí, se účastnici dokureality Malé vybaví hned několik úsměvných i milých momentů. Většinou pod stromečkem totiž objevila dárek, který ji zahřál u srdce a udělal radost.


Od svého přítele před lety dostala dárek, který by možná potěšil hned několik žen a stal by se běžně využívaným.
Andrea Weinfurterová - Malé lásky casting - 5
Zdroj: Nova.cz

Andrea si to ale vyložila po svém a po jeho rozbalení byla na vážkách, jestli se má tvářit nadšeně, nebo uraženě. „Jednou jsem dostala dres na aerobic. Na jednu stranu to bylo hezké, protože jsem chodila na aerobic, ale na druhou stranu jsem si řekla, že to je povzbuzení, cvič víc, budeš mít lepší postavu, “ prozradila.

Jaký dárek je pro Andreu tím vůbec nejlepším, to zjistíte ve videu.

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy směřujte na adresu malelasky@nova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci