VIDEO: Má dítě díky silné víře v Boha. Helena prozradila svůj bolestivý životní příběh

Zdroj: TV Nova

Mladá maminka, kterou diváci uvidí ve středečním premiérovém díle dokureality Malé lásky, nemá vůbec lehký život. V jejím trápení jí však pomáhá Bůh. Kvůli své víře dokonce odmítla potrat a rozhodla se vychovat dítě sama. Jak to zvládne?

Přehrát poslední díl

Ve středečním premiérovém díle dokureality Malé lásky uvidí diváci TV Nova další strhující příběh. Tentokrát půjde především o víru v Boha a soudržnost rodiny. Dvaadvacetiletá Helena se rozhodla vychovávat dítě bez záletného partnera. Její silně věřící matka vnímá dítě jako dar a nikdy by nepřipustila potrat.

 

Špatné psychické rozpoložení kvůli smrti jejího otce, následné otěhotnění a veliké zdravotní komplikace jsou těžkou zkouškou pro matku a dvě dcery. Všechny tři se těší, že už to skončí. Porod je ale pro prvorodičku obrovská zátěž a nervozita se stupňuje.

Malé lásky
Zdroj: TV Nova Malé lásky - 3. 10. 2018

„Helenko, pomodli se. Bude všechno dobrý. Panenka Marie a pánbíček tě ochrání,“ povzbuzení od matky ale moc neuklidní. „Porodu se bojím, když mě něco opravdu bolí, jsem cholerická,“ přiznává Helena.

 

Jak zvládne porod? Dostojí svým slovům o tom, že je cholerická? Jak moc bude protestovat?

 

To se dozvíte v premiérové epizodě dokureality Malé lásky, kterou můžete sledovat již ve středu 3. října od 21:35 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova