Rodina Kristýny Dykastové a Jakuba Mohameda Aliho

Aktualizováno 12.9. 2017 11:19
Malé lásky Kristýna Dykastová a Jakub Mohamed Ali
Zdroj: Nova.cz

Do porodnice přijíždí excentrický pár. Muž - Jakub Mohamed Ali je celý potetovaný, mluví hlasitě a na první pohled jde o výraznou osobnost. Jeho přítelkyně Kristýna Dykastová je sympatická vizážistka, působí naopak tiše a nenápadně. Oba čekají své první dítě. Dorazí z Litoměřic do Plzně včas? A jak zvládnou emoce a strach z porodu?

Přehrát poslední díl

Gangsterský příběh. Porevoluční devadesátá léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčíms za hranicí zákona. Nikdy prý jeho peníze nebyly od krve. Z gangstera se nakonec stal muzikant. Stejně ale z Prahy utekl na vesnici a mladičká, krásná, vesnická dívka Kristýna se stala jeho záchranou. Ta Aliho ale naopak zná jako šaramantního a velkorysého muže, který se touží usadit. Během těhotenství se Kristýna v restauraci otrávila zkaženými krevetami. Jakub si to s majitelem restaurace sice vyřídil, ale Kristýna i dítě nesou následky a hrozí předčasný porod.

Kristýně gangster z Prahy, který zběhnul k muzice, imponoval a od prvního okamžiku kdy ho potkala s ním chtěla založit rodinu.

 

Zajímavosti z porodu: Ali svou ženu utěšoval a snažil se jí pomáhat. Zároveň ale ve volných chvílích stihl exhibovat před sestrami i kamerami. Když ale přišlo na císařský řez, zbledl a byl hodně nervózní. je bledý. Cestou domů čerstvý otec pronesl, že tento porod byla nejdůležitější zkušenost jeho života. A zcela jej proměnila.
 

Nova.cz