Rodina Ivy Khili a Ladislava Marečka

Aktualizováno 25.9. 2017 22:02
Malé lásky Iva Khili a Ladislav Mareček - 9
Zdroj: Nova.cz

Iva a Ladislav z Malých lásek se poznali jako mnoho dalších párů - na diskotéce. Přátelství po čase přerostlo v lásku a nyní se oba po mnoha letech prohýřených nocích těší na společného potomka. Stanou se z nich zodpovědní rodiče a bude Ladislav nakonec u porodu?

Přehrát poslední díl

Iva díky své práci barové tanečnice žila doposud divokým nočním životem. Svého o osm let mladšího partnera potkala na diskotéce a nyní se už oba těší, že jim s příchodem dítěte vstoupí do života klid a řád a jejich společné soužití tak dostane úplně jiné obrátky. Divoká Khili tvrdí, že už už se chce usadit a svůj noční život definitivně opustit. Uvědomuje si také svůj vyšší věk (38 let) i to, že už dvakrát o dítě přišla. Lukáš u porodu být neplánuje, aby se mezi partnery nenarušil intimní život. Na porodním pokoji by byl své partnerce oporou jen v případě, že by si to hodně přála.

 

Zajímavost z porodu: Do nemocnice v Plzni přijede na příjem nastávající maminka vlakem z Kolína. S sebou si přiveze velkou a těžkou cestovní tašku. Protože přijede kvůli náledí bez příznaků porodu o dva dny dříve, než má termín poslední prohlídky, pobaví celý personál a všichni se tak společně zasmějí.Budou z divokých pařmenů spořádaní rodiče? Stihne partner dojet k porodu?

 

Nova.cz