Rodina Veroniky Švadlenkové a Milana Szabó

Aktualizováno 2.10. 2017 19:17
Malé lásky Veronika Švadlenková a Milan Szabó - 7
Zdroj: Nova.cz

Další rodinou z dokureality Malé lásky je pár zubní techničky a softwarového vývojáře, které dohromady svedly sociální sítě. Bude nakonec nastávající tatínek Milan u porodu oporou své partnerce, která po jeho přítomnosti velmi touží?

Přehrát poslední díl

Seznámili se díky pokroku techniky - přes sociální síť. Milan si chtěl ještě užívat bezdětného života, ale přítelkyně hned od začátku vztahu mluvila o dítěti. Nyní se Veronika i její partner Milan na svého prvního potomka moc těší. Nastávající tatínek si nejprve nepřál být u porodu. Jeho přítomnost by uvítala hlavně Veronika. Právě Milan je pro ni v těžkých chvílích oporou a svou partnerku dokáže uklidnit a podpořit. Milan pracuje jako vývojář softwarových programů a poslední zakázku odjíždí dokončit domů přímo z plzeňské porodnice.

 

Zajímavost z porodu: Pár přijíždí do porodnice a nastávající tatínek ještě není plně rozhodnutý, jestli se porodu na popud své manželky opravdu zúčastní. Veronika ho ale přesvědčuje o tom, že prvorozeného syna pojmenuje po tatínkovi pouze tehdy, když se porodu osobně zúčastní.

 

Bude u něj nakonec tatínek Milan přítomný nebo ne?

 

 

Nova.cz