JAK SE VEDE MALÉ LÁSKY: Fotbalová rodina Švábových po roce: Malá Laurinka pořádně vyrostla! VIDEO

Aktualizováno 16.08.2018


Léto je v plném proudu, a protože si malou přestávku mezi sezónami dávají i fotbalisté, s kamerou jsme se vypravili za fotbalovou rodinou Švábových ze 7. dílu Malých lásek. Mirčin manžel Lukáš u porodu nebyl hned z několika důvodů. Dobře mu nedělala krev, přítomnost kamer a ani fakt, že Plzeň vzala Spartě titul. Jak se rodině nyní daří?

Přehrát poslední díl

 

Rok a půl od natáčení a porodu dcery Laury je už leccos zapomenuto. Otec i starší synové rozdýchali, že malá Laura má v rodném listu Plzeň. Naopak plzeňské pivo i fotbalová Viktoria nevadí dědečkovi, který byl Mirce při porodu velkou oporou a personál ho mylně oslovoval „tatínku“, což vyvolalo několik humorných situací.

Zdroj: TV Nova

Od doby, kdy se Laura narodila, tatínek Lukáš s trénováním fotbalu skončil a hraje už jen o víkendech s týmem mužů. Srdíčko Švábových bije nejen pro velkou rodinu, ale i pro Spartu, kterou jezdí několikrát do roka podpořit na stadion v Praze na Letné.
 

Zdroj: TV Nova

 

Dědeček, kterého jsme zastihli těsně před odletem na dovolenou, prozradil, jaké to je, starat se v jednapadesáti o šest vnoučat. Přidal i několik vtipných historek, kdy ho „na ulici“ poznávají, oslovují a okukují zejména ženy, protože jde o toho mladého dědu z televize, který asistoval dceři při porodu...Jak se Švábovým daří, zjistíte v reportáži, ze které se také dozvíte, kdo má v rodině hlavní slovo.

 

TAKHLE SLAVÍ MALÉ LÁSKY: Počepičtí v novém, Weinfurterová se pochlubila svými chlapáky!
TAKHLE SLAVÍ MALÉ LÁSKY: Počepičtí v novém, Weinfurterová se pochlubila svými chlapáky!

ÚŽASNÉ ODHALENÍ: Na co se těšit v právě natáčených dílech Malých lásek?
ÚŽASNÉ ODHALENÍ: Na co se těšit v právě natáčených dílech Malých lásek?

TY ALE VYROSTLY! Jak DNES vypadají miminka z Malých lásek? Maminky odhalily FOTKY z rodinného alba
TY ALE VYROSTLY! Jak DNES vypadají miminka z Malých lásek? Maminky odhalily FOTKY z rodinného alba