Malé lásky - Když mě pustili z vězení, pochopil jsem, že se kvůli ní chci změnit - 4
aktualizováno 05.09.

Tatínek z Malých lásek otevřeně: Monču jsem chtěl dostat jen do postele! VIDEO

Premiérová epizoda Malých lásek bude opět plná emocí. Diváci se mohou těšit na velkou lásku Moniky a Zdeňka, jejichž vztah začal velmi bouřlivě...

Peroutková Malé lásky - jouda
02.09.

PRVNÍ DOJEM HRŮZA: Bohuslava popsala, jak to bylo s náhradním tatínkem

Bohuslava se několik let starala o nemocného partnera, který nakonec zemřel. Po jeho smrti se rozhodla pro velký životní restart a začala si užívat života. ...

Jak se vede, Malé lásky Jana Boháčková
aktualizováno 12.10.

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY: Došlo k usmíření v rozhádané rodině? Jana prozradila, jestli si děti malou holčičku pochovaly

Jak se po porodu žije pětačtyřicetileté Janě, která si myslela, že je neplodná? Nadšená maminka prozradila, jak se vyvinuly vztahy s příbuznými. Kamera ...

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček
30.09.

LÁSKA DISKOTÉKOVÁ: Působí jako spořádaná matka, ale... Miluše prozradila, jaká byla opravdu

Mezi emotivní příběhy Malých lásek patřil i ten Jana a Miluše. Místo toho, aby se radovali z narození malého drobečka, museli čelit nařčení z údajné nevěry. ...

Malé lásky Kateřina Šebková a Daniel Hájek
17.09.

HARMONICKÝ VZTAH: Kateřina a Daniel odhalili více ze svého soukromí. Jak to u nich doma funguje?

Kateřina a Daniel ze středečního dílu Malých lásek mezi sebou mají velký věkový rozdíl. To byl také jeden z důvodů, proč se museli potýkat s nepochopením ...