Malé lásky - Producentka pořadu Radka Váchalová
aktualizováno 26.09.

Jak se řeší při natáčení Malých lásek situace, když někdo zemře? Je to náročné

Každá žena je jiná, a proto je také jiný i každý porod, který bohužel nemusí dopadnout vždy dobře. V pořadu Malé lásky skončily naštěstí všechny porody happyendem. Co by se ale stalo, kdyby ne? To se dozvíte v rozhovoru, ve kterém producentka Malých lásek Radka Váchalová odpovídala na dotazy diváků.

Malé lásky
aktualizováno 26.09.

Producentka Malých lásek odpovídala ŽIVĚ: Jak vypadá zákulisí oblíbené dokureality?

Producentka pořadu Malé lásky Radka Váchalová odpovídala spolu s autorkou pořadu Jak se vede, malé lásky? na dotazy fanoušků!

Malé lásky
27.08.

Novinky oproti první řadě: Producentka Malých lásek prozradila, k jakým změnám v nemocnici došlo

V nových dílech dokureality Malé lásky nebude o emoce a silné příběhy plné lásky nouze. Co prozradila Radka Váchalová, producentka pořadu?

Malé lásky natáčení
27.02.

ÚŽASNÉ ODHALENÍ: Na co se těšit v právě natáčených dílech Malých lásek?

Emoce, slzy štěstí a radosti, právě tak to nyní vypadá na gynekologicko-porodnickém oddělení ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde se natáčí druhá řada dokureality Malé lásky. Na co se mohou diváci těšit?

Malé lásky Producentka
aktualizováno 25.10.

ODHALENÍ Z MALÝCH LÁSEK: Jak maminky reagovaly na kamery? Na sále o nich někdy ani nevěděly!

Proč se dokureality Malé lásky natáčela právě v porodnici v Plzni? A kolik hodin denně měl štáb pohotovost? Nejen na tyto otázky odpověděla producentka pořadu Radka Váchalová!

Radka Váchalová – Producentka Malých lásek
aktualizováno 17.10.

VIDEO: Který moment byl v Malých láskách nejsilnější? Tento okamžik dojal i nejtvrdší členy štábu!

V dokureality Malé lásky diváci mohli po dobu osmi týdnů sledovat intimní okamžiky nastávajících maminek a prožívat s nimi strach, bolest i radost. Stejně tak je s rodičkami prožíval i televizní štáb. Jaký moment pro ně byl nejsilnější?

Malé lásky Producentka
aktualizováno 10.10.

PRODUCENTKA O MALÝCH LÁSKÁCH: Netočíme obnažené scény! Víte proč?

Věděli jste, že v českých porodnicích se u porodu nesmí točit? Producentka Malých lásek Radka Váchalová odkrývá další zajímavosti ze zákulisí natáčení pořadu!

Malé lásky
21.09.

KONKURZ NA MALÉ LÁSKY: Jakým způsobem hledali filmaři maminky pro natáčení? Bylo to hodně zajímavé!

Unikátní dokureality Malé lásky se snaží změnit pohled na porodnictví a zaměřuje se především na emoce. Hledání vhodných maminek bylo hodně zdlouhavé a provázené mnoha komplikacemi. Jak probíhalo, prozradila producentka Radka Váchalová.