Malé lásky - 17. 10. 2018 - 2
16.10.

VIDEO: Netradiční pár v Malých láskách. Početí dítěte nezabránil ani obrovský věkový rozdíl

Rodiče a okolí jejich lásce moc nepřáli. Přesto se Karolína s Petrem nevzdali a dnes se těší na své první miminko. Podaří se jim nakonec změnit postoj svých blízkých?

Malé lásky - Barbora Raková
03.10.

Jak se vede, malé lásky? Barbora Raková šokovala novinkou. Jak to má dnes se svým mladým partnerem?

Mezi Barborou a Adamem je nemalý věkový rozdíl. Barbora už má dokonce z předchozího vztahu syna Tadeáše, který se na svého sourozence moc netěšil. Po narození Bibianky se ale všechno změnilo. Tadeáš se do malé sestřičky zamiloval a láskyplně o ni pečuje. I u rodičů však došlo k jedné velké změně...

Malé lásky - casting
aktualizováno 06.09.

Zajímavosti druhé řady Malých lásek: Z téhle statistiky by kardiologové neměli radost

U natáčení Malých lásek je nejdůležitější štáb, který pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Čím si tvůrci pomáhají a jak tráví volné chvíle? Tady je pár zajímavostí z natáčení druhé řady.

Malé lásky Snídaně
29.08.

MALÉ LÁSKY znovu na scéně: Režisér se rozpovídal o detailech castingu. Jak probíhal?

Dokureality Malé lásky, která se natáčela ve Fakultní nemocnici v Plzni, se už dnes vrací na obrazovky TV Nova. Jak na natáčení vzpomíná režisér projektu, producentka a účastníci minulé řady?

Jak se natáčelo
aktualizováno 27.08.

ZAMĚSTNANCI PROMLUVILI: Co přinesly Malé lásky Fakultní nemocnici v Plzni?

Dokureality Malé lásky, která se natáčela ve Fakultní nemocnici v Plzni, se už ve středu vrátí na obrazovky TV Nova. Jak na natáčení vzpomínají zaměstnanci Fakultní nemocnice v Plzni?

Malé lásky Best of
26.08.

Horké chvilky v zákulisí Malých lásek: Porodní asistentka musela rychle spěchat z pokoje pryč!

Dokureality Malé lásky, která se natáčela ve Fakultní nemocnici v Plzni, se už ve středu vrátí na TV Nova. Jak natáčení nové řady hodnotí porodní asistentka Bc. Pavlína Bohunková?

Malé lásky
aktualizováno 11.08.

Překvapení pro celý štáb: Nejkratší porod druhé řady Malých lásek proběhl v rekordním čase!

Úspěšná dokureality Malé lásky se už na konci srpna vrací na obrazovku TV Nova. Ve druhé řadě se diváci mohou těšit na mnoho zajímavých příběhů, a některé z nich jsou opravdu kuriózní.

Malé lásky prodloužený termín natáčení
30.01.

STAŇTE SE TELEVIZNÍ HVĚZDOU! Máte termín do konce dubna? Přihlašte se do Malých lásek!

Očekáváte příchod miminka do konce dubna 2018? Chcete mít památku natočenou profesionálními kameramany? Staňte se součástí druhé řady unikátního projektu Malé lásky!

Denis Brezovskiy
aktualizováno 30.01.

DOJALA I VÁS? Doktor z Malých lásek prozradil, na který z porodů nikdy nezapomene

Jaké pocity měl lékař MUDr. Denis Berezovskiy po zhlédnutí prvního dílu Malých lásek? Byl neskutečně dojatý a zavzpomínal díky pořadu na porod, který se mu vryl do paměti...

Malé lásky Producentka
aktualizováno 25.10.

ODHALENÍ Z MALÝCH LÁSEK: Jak maminky reagovaly na kamery? Na sále o nich někdy ani nevěděly!

Proč se dokureality Malé lásky natáčela právě v porodnici v Plzni? A kolik hodin denně měl štáb pohotovost? Nejen na tyto otázky odpověděla producentka pořadu Radka Váchalová!

Malé lásky režisér - 5
11.10.

STOHY PAPÍRŮ A STOVKY HODIN PRÁCE: Režisér Malých lásek ukázal zákulisí projektu!

Jak dokureality Malé lásky vůbec vzniká? A jakým procesem musí natočený materiál projít, než se dostane z porodního sálu až na obrazovky? Podívejte se do zákulisí projektu!

Malé lásky
21.09.

KONKURZ NA MALÉ LÁSKY: Jakým způsobem hledali filmaři maminky pro natáčení? Bylo to hodně zajímavé!

Unikátní dokureality Malé lásky se snaží změnit pohled na porodnictví a zaměřuje se především na emoce. Hledání vhodných maminek bylo hodně zdlouhavé a provázené mnoha komplikacemi. Jak probíhalo, prozradila producentka Radka Váchalová.