Louise a Nikki Draven
20.10.

Ani holka ani kluk? Tahle rodina svého syna vychovává bez genderové identity

Louise a Nikki Draven mají opravdu velmi neobvyklý příběh. Vychovávají svého pětiletého syna jako "člověka", ne jako chlapce a nechávají ho, aby si sám vybral své pohlaví.

Zlobivé dítě
17.10.

5 fungujících tipů, jak dětem nastavit hranice

Čtyřicetiletá Blanka z Výměny manželek si vyměnila domácnost s pětadvacetiletou Miou a jejím úkolem bylo postarat se o dvě malé děti. Jedno z nich Blanku bezdůvodně začalo fackovat, když mu pomáhala s oblékáním. Jak takovému chování u dětí zamezit bez použití tělesných trestů a křiku? Na druhé straně se Mia učila fungovat s pěti dětmi, které domácnosti doslova vládnou. Jak efektivně převzít kontrolu a upoutat dětskou pozornost?

Porod
12.10.

Partner u porodu: Co když nechce nebo trápí pochyby vás?

V dokureality Malé lásky každou středu sledujeme ty nejintimnější okamžiky maminek a prožíváme s nimi jejich bolest, strach i radost. V náročných chvílích jim je často oporou otec dítěte, ale není tomu tak vždy. V nejnovějším díle jistě zaujal i příběh Lenky a Ondřeje, který má dle jeho slov slabší žaludek a váhá, jestli se porodu zúčastní. Jaké je to správné rozhodnutí?

Chiara Ferragni - 1
09.10.

Je mu teprve 6 měsíců a na Instagramu ho sleduje 15 milionů lidí! Jeho rodiče to ale drsně schytávají

Známá italská fashion blogerka Chiara Ferragni a její partner, muzikant Fedez, jsou často kritizováni za veřejné sdílení fotografií a videí svého malého syna. Jaký na to mají názor a co je ke sdílení soukromých rodinných záležitostí vede?

Těhotná
28.09.

Kdy nejdřív oznámit okolí příchod potomka + 5 tipů jak zamaskovat rostoucí bříško

Na těhotenském testu se vyjímají dvě čárky, příchod miminka je potvrzený i od lékaře, tak proč si některé budoucí maminky nechávají radostnou novinu prvních pár měsíců jako tajemství?

Caryl Mayes
28.09.

Maminka přišla s geniálním trikem, jak podat dětem léky. To musíte vyzkoušet!

Každý rodič se obává chvíle, kdy jejich potomek bude potřebovat medikamenty. Malé děti mají problém s polykáním léků, a tak můžeme v lékárnách sehnat tekuté meducíny. Ani s nimi ale není jednoduchá manipulace, neboť jsou většinou hořké a neslazené.

Babyshower
28.09.

Víte, co je to baby shower? Tento trend zasáhl i Česko

Stejně jako Valentýn nebo rozlučky se svobodou je ve stále ve větší oblibě oslava „baby shower“. A co to vlastně je?

porod
26.09.

Z toho by si české porodnice mohly vzít příklad! Co dělají v Japonsku jiného?

Asi se shodneme na tom, že strava v nemocnicích je všude stejná. Nedobré přílohy, okoralá zelenina a klasické uho. Pokud jste si ale mysleli, že podobné „dobroty“ dostanete i v zahraničních nemocnicích, pak jste se velmi mýlili. To v takové zemi vycházejícího slunce se o pacientky po porodu starají jako v michelinské restauraci.

Kate Weiland
24.09.

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?

Během mateřské dovolené není moc času na vlastní koníčky a zábavu. Veškerý volný čas rodičů je podřízen dětem a jejich potřebám. Maminka třech dětí, Kate Weiland, však přišla na způsob, jak skloubit náročnou péči o děti spolu se svou zálibou. Výsledek je víc než famózní!

Paterčata - 7
21.09.

VÁŠ PŘÍBĚH: Život s paterčaty? To si ani neumíte představit!

Snad každá maminka ví, že některé dny s malým miminkem jsou velmi náročné. Co se ale stane v momentě, kdy místo jednoho malého uzlíčku máte pět křehoučkých děťátek?

Batolata
19.09.

Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata?

Všichni víme, že malé děti se vyznačují svým spontánním chováním, které nás občas dojme, jindy zase velmi překvapí. Jednoduše občas udělají věci, na které my, dospělí lidé, sbíráme odvahu několik hodin nebo i měsíců.

Malá svatba
17.09.

Fotka, která vás nenechá v klidu! Co na ní děti dělají tak hrozného?

Pokud jste rodič, pak asi víte, že děti milují všemožné hry. Rády se převlékají, malují si obličej líčidly a chtějí působit dospělým dojmem. Na těchto hrách není nic špatného, ale určitě nám dáte za pravdu, že i dětské hry mají hranice, za které by nikdo neměl zajít.