Malé lásky - Andrea
aktualizováno 18.10.

Jak se vede, malé lásky? Andree zemřel po porodu dvojčat nejbližší člověk!

Statečná maminka Andrea, která přivedla na svět krásná dvojčátka, prožila po jejich narození velkou ztrátu. Pár měsíců po šťastné události přišla o maminku.

Malé lásky - Lucie a Ladislav
10.10.

Jak se vede, malé lásky? Lucie prozradila smutný příběh, jak se dostala na invalidní vozík

Životní příběh manželů Netušilových patří v dokureality Malé lásky zřejmě k těm nejemotivnějším. Lucie je totiž upoutána na invalidní vozík, což Ladislavovi vůbec nevadí. Milující maminka malého Míši nyní ale prozradila, že takto vůbec nemusela dopadnout. Co tedy způsobilo její ochrnutí? To zjistíte ve videu, ve kterém Lucie také promluvila o tom, jak ve svém stavu zvládá péči o miminko!

Malé lásky - Nikola a Lukáš
aktualizováno 03.10.

Jak se vede, malé lásky? Rodina Krondlových si prošla očistcem! Miminko onemocnělo

Nikola a Lukáš spolu nejsou moc dlouho, i přesto toho ale spolu už hodně stihli. Koupili si byt, který zrekonstruovali, vzali se, a na své první dítě se moc těšili. Po narození malé Mii si ale manželé prošli očistcem. Po porodu jí totiž lékaři zjistili špatnou funkčnost štítné žlázy, což mohlo ovlivnit celý vývoj miminka a vést dokonce ke kretenismu. Naštěstí se na to ale přišlo včas. I přesto musí ale malá Mia brát do konce života prášky. Možná i proto ji Nikola zahrnuje nejlepšími hračkami i oblečením. Co všechno jí koupila? Na to se podívejte ve videu!

Malé lásky - Barbora Raková
03.10.

Jak se vede, malé lásky? Barbora Raková šokovala novinkou. Jak to má dnes se svým mladým partnerem?

Mezi Barborou a Adamem je nemalý věkový rozdíl. Barbora už má dokonce z předchozího vztahu syna Tadeáše, který se na svého sourozence moc netěšil. Po narození Bibianky se ale všechno změnilo. Tadeáš se do malé sestřičky zamiloval a láskyplně o ni pečuje. I u rodičů však došlo k jedné velké změně...

Rodina Anny Galbaviové a Stanislava Jíši
aktualizováno 10.10.

Jak se vede, Malé lásky? Trápení Anny Galbaviové: Zdravotní problémy miminka a rozchod!

Pro Annu Markétu Galbaviovou nebyl průběh těhotenství ani samotný porod vůbec jednoduchý. Malý Tadeášek se narodil předčasně, ale naštěstí v pořádku. Lékaři mu však před nedávnem diagnostikovali zdravotní problém. Rodiče to bohužel neustáli.

Jak se vede, malé lásky - Lipianská
26.09.

Jak se vede, Malé lásky? Vydržel vztah mladých puberťáků? Tatínek se chytil špatné party!

Kateřina je nejmladší maminkou série Malé lásky. Syna Dominika porodila ve svých patnácti a doufala v pomoc maminky a partnera. Vydržel vztah náctiletých milenců?

Jak se vede Dudová
19.09.

Jak se vede, Malé lásky? Marie Dudová je opět těhotná! Jak je na tom miminko?

V nemocnici byl s Marií partner, babička i dědeček a sestra na vozíčku. Mladí rodiče čelili celé těhotenství rozhodnutí, zda si miminko, které se možná narodí s dědičnou genetickou chorobou, nechají. Rozhodli se, že to risknou a na potrat rozhodně nepůjdou. Jak vše dopadlo?

Jak se vede, Malé lásky - Sylva Bílá
aktualizováno 20.09.

Jak se vede, Malé lásky? Maminka tří dětí se zhroutila. Rodina je na pokraji finančních zdrojů

Vychovávat děti jako matka samoživitelka není rozhodně žádný med. Řešení velmi kuriózní situace se Sylvě nevyhnula ani na porodním sále. Místo svého porodu řešila zlomeninu ruky svého syna. Jak teď zvládá starost o děti a domácnost a zbývá jí čas i na sebe?

Jak se vede Poppová
aktualizováno 19.09.

Jak se vede, Malé lásky? Rodinu Poppových zasáhla rok po natáčení smrt

Lenka Poppová se s manželem seznámila v hospodě - seděli společně u stolu. František jí ještě téže noci házel do okna kamínky, aby se s ní mohl znovu vidět. V porodnici Lenku sužovaly silné bolesti a porod po psychické stránce velmi špatně snášela. V čekárně se na své vnouče těšila Lenčina maminka se svou nejlepší kamarádkou, které působily jako dvě sudičky. Jak se rodině daří dnes a k jakým změnám došlo?

Jak se vede, Malé lásky - Kureková
12.09.

Jak se vede, Malé lásky? U Kureků došlo k zásadním změnám!

O tom, že se porod naplánovat nedá, se v dokureality Malé lásky přesvědčila i Kateřina Kureková, která porodila poté, co do porodnice přijela popáté. Jaké změny se v rodině udály s příchodem třetího potomka?

Jak se vede, Malé lásky - Vajkaiová
aktualizováno 12.09.

Jak se vede, Malé lásky? Andrein manžel udělal razantní rozhodnutí. Ovlivnilo celou rodinu

Druhý porod Andrey z Malých lásek probíhal jako přes kopírák. Stejný pokoj, stejný čas, jen o rok a půl později. Porod prvorozeného syna i dcery Vivien nakonec skončil císařským řezem. Pro jaký krok se po natáčení Malých lásek rozhodl Andrein manžel František a co ho k tomu vedlo?

Jak se vede, Malé lásky? - Barbora Zeithamelová
aktualizováno 12.09.

Jak se vede, malé lásky? Po narození malé Verunky se v rodině změnily zcela zásadní věci

Bára porodila v rekordním čase a, jak sama říká, bylo to jako z filmu. Do porodnice ji doprovázela její tchýně Dobruška, protože její přítel neměl řidičský průkaz. Od doby, co se jim ale narodila dcerka Verunka, se změnily zásadní věci.