Malé lásky narozeniny
aktualizováno 01.03.

TAKHLE SLAVÍ MALÉ LÁSKY: Počepičtí v novém, Weinfurterová se pochlubila svými chlapáky!

Za první rok života udělaly Malé lásky velký pokrok a už to nejsou ta malá novorozeňata, které jste mohli vidět na televizních obrazovkách. Už se učí chodit, používat svá první slůvka a objevují svět. Jak se rodinám daří a jak probíhaly jednotlivé oslavy?

Malé lásky prodloužený termín natáčení
30.01.

STAŇTE SE TELEVIZNÍ HVĚZDOU! Máte termín do konce dubna? Přihlašte se do Malých lásek!

Očekáváte příchod miminka do konce dubna 2018? Chcete mít památku natočenou profesionálními kameramany? Staňte se součástí druhé řady unikátního projektu Malé lásky!

Malé lásky Andrea Weinfurterová - 1
aktualizováno 30.01.

VIDEO: Jakou nehodu očekává o Vánocích maminka Andrea z Malých lásek? Tohle nechcete zažít!

Štědrý den se přibližuje mílovými kroky a díky malým dětem získává pro mnoho rodin úplně jiný lesk. Jak si svátky po boku zvídavého syna užije poprvé ve třech rodina Weinfurterových?

Malé lásky rodiny - 3
aktualizováno 30.01.

Andrea Weinfurterová z MALÝCH LÁSEK: Promluvila o natáčení svého porodu. Šla by do toho znovu?

Videozáznam jako vzpomínka na porod a narození vaší malé lásky? Žádný problém! Přihlaste se do natáčení druhé série dokureality Malé lásky, které probíhá od ledna do konce března. Jak na natáčení vzpomíná jedna z nejvýraznějších tváří?

Malé lásky rodiny - 4
aktualizováno 30.01.

Nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda: Kristýna z Malých lásek prozradila, jak to u nich vypadá dnes

Už je to několik týdnů, co byl odvysílán zatím poslední díl dokureality Malé lásky. Od samotného natáčení ale uběhlo více času. Jak se daří malé Viktorce a Pepíčkovi? Maminky se pochlubily těmito roztomilými fotkami a prozradily, jak se těší na Vánoce i jak to u nich vypadá po natáčení.

Malé lásky Andrea Weinfurterová
aktualizováno 20.12.

NEČEKANÁ NÁHODA: Proč měl jít manžel Andrey po porodu syna vsadit? Určitě by měl štěstí!

Čtyřicetiletá Andrea z Malých lásek celý porod zvládla bez pomoci manžela – jen s porodní asistentkou. Otce svého dítěte však pravidelně informovala pomocí SMS zpráv a po porodu mu volala a poslala ho, aby si šel vsadit. Proč?