Malé lásky - Vánoce - eye - 1
30.12.

Maminka na vozíčku z Malých lásek vzpomíná na svůj nejkrásnější dárek. Změnil ji život!

Lucie Netušilová, která byla jednou ze statečných maminek v pořadu Malé lásky, prozradila, jaký nejlepší dárek v životě dostala. Byl to ten nejkrásnější okamžik v životě.

Zlobivé dítě
17.10.

5 fungujících tipů, jak dětem nastavit hranice

Čtyřicetiletá Blanka z Výměny manželek si vyměnila domácnost s pětadvacetiletou Miou a jejím úkolem bylo postarat se o dvě malé děti. Jedno z nich Blanku bezdůvodně začalo fackovat, když mu pomáhala s oblékáním. Jak takovému chování u dětí zamezit bez použití tělesných trestů a křiku? Na druhé straně se Mia učila fungovat s pěti dětmi, které domácnosti doslova vládnou. Jak efektivně převzít kontrolu a upoutat dětskou pozornost?

Malé lásky - 17. 10. 2018 - 2
16.10.

VIDEO: Netradiční pár v Malých láskách. Početí dítěte nezabránil ani obrovský věkový rozdíl

Rodiče a okolí jejich lásce moc nepřáli. Přesto se Karolína s Petrem nevzdali a dnes se těší na své první miminko. Podaří se jim nakonec změnit postoj svých blízkých?

Malé lásky - Lenka s rodinou
10.10.

VELKÉ NOVINKY: Lenka Kužmová promluvila o svatbě a dalším miminku! VIDEO

Lenka Kužmová a Ondřej Sedláček se nyní radují ze svého společného syna, který se narodil před více jak půl rokem. Co se u rodiny od natáčení změnilo?

Malé lásky: Neuvěřitelná odvaha! Maminka na vozíčku přivedla na svět své první dítě! - 2
aktualizováno 09.10.

TO JE POROD! Maminka na vozíku přivedla na svět první dítě. VIDEO

Jeden z nejdojemnějších příběhů dokureality Malé lásky je tady! Jak zvládne maminka Lucie, která je upoutána na invalidní vozík, náročný porod?

Malé lásky - Rodina Barbory Rakové a Adama Charamzy
aktualizováno 04.10.

Smutné přiznání: Barbora promluvila o vztahu bývalého partnera k jejich synovi. VIDEO

Barbora a Adam společně vychovávají dvě děti - jejich společnou Bibianku, ale také Tadeáše, kterého má Barbora s bývalým partnerem. Jaké mezi sebou mají vztahy?

Těhotná
28.09.

Kdy nejdřív oznámit okolí příchod potomka + 5 tipů jak zamaskovat rostoucí bříško

Na těhotenském testu se vyjímají dvě čárky, příchod miminka je potvrzený i od lékaře, tak proč si některé budoucí maminky nechávají radostnou novinu prvních pár měsíců jako tajemství?

Caryl Mayes
28.09.

Maminka přišla s geniálním trikem, jak podat dětem léky. To musíte vyzkoušet!

Každý rodič se obává chvíle, kdy jejich potomek bude potřebovat medikamenty. Malé děti mají problém s polykáním léků, a tak můžeme v lékárnách sehnat tekuté meducíny. Ani s nimi ale není jednoduchá manipulace, neboť jsou většinou hořké a neslazené.

Malé lásky - Rodina Terezy a Karla Tetourových
aktualizováno 26.09.

Jak se vede rodině Tetourových? Co dítě, to hypotéka! prozradila smutná maminka

Manželé Tetourovi mají čtyři krásné holčičky. Péče o tolik dětí není ale vůbec jednoduchá. Jak to zvládají?

Kate Weiland
24.09.

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?

Během mateřské dovolené není moc času na vlastní koníčky a zábavu. Veškerý volný čas rodičů je podřízen dětem a jejich potřebám. Maminka třech dětí, Kate Weiland, však přišla na způsob, jak skloubit náročnou péči o děti spolu se svou zálibou. Výsledek je víc než famózní!

Paterčata - 7
21.09.

VÁŠ PŘÍBĚH: Život s paterčaty? To si ani neumíte představit!

Snad každá maminka ví, že některé dny s malým miminkem jsou velmi náročné. Co se ale stane v momentě, kdy místo jednoho malého uzlíčku máte pět křehoučkých děťátek?

Batolata
19.09.

Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata?

Všichni víme, že malé děti se vyznačují svým spontánním chováním, které nás občas dojme, jindy zase velmi překvapí. Jednoduše občas udělají věci, na které my, dospělí lidé, sbíráme odvahu několik hodin nebo i měsíců.