Štáb z Malých lásek promluvil o natáčení: Proč byste se na novou řadu měli podívat?

Aktualizováno 13.08.2019

Malé lásky - dítě
Zdroj: TV Nova

Malé lásky jsou zpět! Již na podzim se můžete těšit na zcela nové díly oblíbeného pořadu, ve kterém budete mít opět možnost sledovat příchod na svět několika desítek dětí. Na scénu se vrátí také odborníci z gynekologicko‑porodnické kliniky v Plzni. Co si o pořadu myslí? S jakými reakcemi na svou účast v něm se dosud setkali? A co by vzkázali divákům?

Lékař Denis Berezovskiy vůbec neočekával, že první série Malých lásek bude tak dojemná. Na silné emoce, které prožil, jen tak nezapomene. Primář gynekologické kliniky Vladimír Kališ měl odezvu na to, že se v pořadu objevil, různou. „Viděl jsem typický „genderový přístup“. Všechny ženy, se kterými jsem měl příležitost o pořadu mluvit, jej neuvěřitelně chválily, a to včetně mnoha kolegyň (i z jiných oborů), které s natáčením první série vlastně nesouhlasily. Většina z nich si promítala své osobní pozitivní i negativní zkušenosti, střídání emocí od obav a případné bolesti až k absolutnímu prožitku štěstí. Naopak pánové si dovolili mi sdělit, že „u televize chvíli vydrželi“, popřípadě vyjadřovali neskrývaný údiv slovy „proč jste do toho vlastně šli?“,“ vysvětluje Kališ, který si zvyká, že jako gynekolog je u některých lidí v některých chvílích považován za „exota“.

Zdroj: Nova.cz

Myslím, že za úspěch u této části populace musím považovat nulovou negativní reakci. I muži jsou schopni mně složit na veřejnosti poklonu za můj „herecký výkon“. Jen musím rychle vyhodnotit, jak hodně ironicky je to myšleno. Je vidět, že v těchto situacích se musí na harmonickém porozumění mezi mužem a ženou ještě pracovat,“ dodává Kališ.

Porodní asistentka z Malých lásek Eva Nyklesová by chtěla divákům vzkázat, aby se na novou řadu Malých lásek určitě koukali, protože se sešel skvělý tým porodních asistentek a doktorů, kteří byli ochotni do toho jít a ukázat, co v nich je. „Celý projekt je hodně emočně nabitý. I na nás, kteří se v tom prostředí pohybujeme každý den, to ohromně zapůsobilo a diváci se určitě mají na co těšit,“ uvádí Nyklesová

Na novou řadu Malých lásek se můžete těšit každou středu ve 21:30. První díl sledujte již 28. srpna na TV Nova!


Padající kalhoty a docent Škraloup. Připomeňte si ty nejzábavnější okamžiky z Malých lásek!